MMA PLUFCYoel Romero wypadł z walki z Uriahem Hallem! UFC szuka zastępstwa!

Yoel Romero wypadł z walki z Uriahem Hallem! UFC szuka zastępstwa!

Foto: UFC.com
Foto: UFC.com

Niestety, Yoel Romero wypadł z zaplanowanej walki z Uriahem Hallem. Organizacja UFC szuka teraz zastępstwa za Kubańczyka, ale ma na to niewiele czasu.

Gala UFC on ESPN 15, na której miało dojść do walki Romero vs. Hall zaplanowana jest na dzień 22 sierpnia. Czy amerykański gigant znajdzie odpowiedniego kandydata do walki z “Primetime”?

Yoel Romero wypadł z walki z Uriahem Hallem! UFC szuka zastępstwa!

Powodem usunięcia Yoela Romero z rozpiski nadchodzącej gali jest kontuzja. Tym samym “Żołnierz Boga” będzie musiał odłożyć na później plany powrotu na zwycięską ścieżkę. Romero obecnie znajduje się w serii trzech porażek z rzędu. Ostatnią poniósł w walce z mistrzem wagi półśredniej Israelem Adesanyą, z którym przegrał decyzją sędziow.

Hall natomiast wygrał trzy ze swoich ostatnich czterech walk. Ostatnie starcie miał stoczyć w maju na gali UFC 249. Jego przeciwnikiem miał być Ronaldo “Jacare” Souza, ale Brazylijczyk miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i walkę tę anulowano.

Poniżej prezentujemy aktualną rozpiskę gali UFC, która odbędzie się 22 sierpnia:

Pedro Munhoz vs. Frankie Edgar
Uriah Hall vs. TBA
Angela Hill vs. Michelle Waterson
Shamil Gamzatov vs. Ovince Saint Preux
Mariya Agapova vs. Shana Dobson
Mizuki Inoue vs. Amanda Lemos
Daniel Rodriguez vs. Takashi Sato
Marcin Prachnio vs. Mike Rodriguez
Austin Hubbard vs. Joe Solecki

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Zmieniła się data walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem?

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.