MMA PLUFCYana Kunitskaya w ciąży! Ojcem zawodnik UFC i były rywal Jana Błachowicza

Yana Kunitskaya w ciąży! Ojcem zawodnik UFC i były rywal Jana Błachowicza

Zawodniczka wagi koguciej UFC Yana Kunitskaya jest w ciąży! Swoją radosną wieść ogłosiła za pomocą mediów społecznościowych zaznaczając, że wróci do startów w 2022 roku.

Ojcem dziecka Kunitskayi jest także zawodnik UFC i były rywal Jana Błachowicza, z którym jest zaręczona.

Yana Kunitskaya w ciąży! Ojcem zawodnik UFC i były rywal Jana Błachowicza

“Czy najadłam się za dużo arbuza? Chcieliśmy utrzymać to w tajemnicy trochę dłużej, ale moje ciało już nie może dłużej tego ukrywać. Wrócę do oktagonu w 2022 roku! PS. Thiago Santos, dobra robota lol” – napisała na Instagramie Kunitskaya.

Ojcem dziecka Rosjanki jest Brazylijczyk – Thiago Santos, który pod tym zdjęciem opublikował krótki komentarz:

Thiago Santos to ostatni zawodnik, któremu udało się pokonać Jana Błachowicza. Brazylijczyk znokautował Polaka w trzeciej rundzie na gali UFC Fight Night 145 w lutym 2019 roku.

Yana Kunitskaya to była mistrzyni wagi Invicta FC, która w UFC stoczyła już siedem walk i notuje rekord 4-3. Ostatni raz w oktagonie walczyła w lipcu na UFC 264, kiedy to przegrała w pierwszej rundzie przez TKO z Irene Aldaną.

Zobacz także:

Borys Mańkowski odrzucił propozycję walki z Don Kasjo? Tak twierdzi Norman Parke!

Norman Parke (28-7-1) podczas konferencji prasowej zdradził, że Borys Mańkowski (22-8-1) miał dostać propozycję walki z ”Don Kasjo”. Były mistrz KSW postanowił odmówić.

Walczył w Tokio, a teraz został brutalnie pobity w centrum Dublina!

Jack Woolley jeszcze kilkanaście dni temu walczył na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, a teraz czeka go zabieg twarzy. Jest to spowodowane brutalnym pobiciem, do którego doszło w centrum Dublina. 22-latek został napadnięty przez grupę agresywnych ludzi.