Yair Rodriguez nadal chce walki z Zabitem Magomedsharipovem: Zanim załatwisz interesy z Chadem Mendesem…

Foto: MMAfighting.com
Foto: MMAfighting.com

Młody gwiazdor meksykańskiego MMA, Yair Rodriguez (10-2) ponownie pojawił się w mediach społecznościowych i wyzwał do walki swojego niedoszłego rywala Zabita Magomedsharipova (15-1).

Obaj zawodnicy mięli zmierzyć się w zeszły weekend na UFC 228 w Dallas, ale z powodu kontuzji Meksykanina na trzy tygodnie przed występem, Rosjanin ostatecznie zmierzył się z Brandonem Davisem, którego poddał w drugiej rundzie ekwilibrystyczną dźwignią na kolano.

Tymczasem, zdaniem Rodrigueza, jego starcie z Magomedsharipovem nadal powinno być brane pod uwagę i zawodnik nawołuje do przyjęcia przez Rosjanina wyzwania.

Zanim jednak zacytujemy tweeta udostępnionego przez Meksykanina, musimy wspomnieć o przeciwniku, w którego Magomedsharipov teraz celuje. Rosjanin po zwycięstwie na UFC 228 wyzwał do walki Chada Mendesa, przekonując, że mierzy w mocniejszych rankingowo rywali niż Yairo Rodriguez.

Oto, co na temat potencjalnej walki z Magomdesharpipovem napisał Rodriguez:

„Tęsknię za uczuciem, kiedy jestem w treningu, ale niedługo powinno już być wszystko w porządku. Gratuluję Zabit Magomedsharipov fantastycznego występu. Mam jednak, że twoje sprawy z Chadem Mendesem mogą poczekać, zanim załatwimy nasze.”