MMA PLUFCYair Rodriguez chce walki z Alexandrem Volkanovskim. Wysłał lokalizację

Yair Rodriguez chce walki z Alexandrem Volkanovskim. Wysłał lokalizację

Nowy tymczasowy mistrz wagi piórkowej UFC Yair Rodriguez chce teraz walki o pełnoprawny tytuł z Alexandrem Volkanovskim. Meksykanin parafrazując słowa Khabiba Nurmagomedovowa – “wysłał nawet lokalizację tej walki”.

Yair Rodriguez chce walki z Alexandrem Volkanovskim

Rodriguez tytuł mistrzowski UFC sięgnął w miniony weekend. Na gali UFC 284 poddał w drugiej rundzie Josha Emmetta, sięgając po tymczasowy pas wagi piórkowej.

Na tej samej gali pełnoprawny mistrz wagi piórkowej – Alexander Volkanovski walczył o złoto w dywizji lekkiej. Australijczyk jednak przegrał swoją walkę z Islamem Makhachevem decyzją sędziów.

Yair Rodriguez chce walki z Alexandrem Volkanovskim. Wysłał lokalizację

Wobec takiego obrotu spraw, naturalnym wydaje się teraz starcie Volkanovskiego z Rodriguezem. I Meksykanin właśnie przedstawił dziennikarzom swoje nadzieje odnośnie tego pojedynku, a mianowicie zorganizowanie go w jego kraju:

“Idealnie byłoby walczyć z Alexandrem w Meksyku. Rozmawiałem z nim w przeszłości, a właściwie z jego menadżerem i zapytał mnie czy wybiorę się na tę walkę do Australii. Powiedziałem, że czemu nie. Oczywiście, że pojadę. Dotrzymuję słowa. Przybyłem tutaj i zdobyłem tymczasowy pas mistrzowski, a teraz chcę poprosić UFC, aby zrobiło walkę o pełnoprawny tytuł we wrześniu w Meksyku. Kiedy tylko otworzą tam UFC Performance Institute, to można tę walkę zrobić.”

Zobacz także:

UFC 284 – wyniki

Czas na kolejną numerowaną galę UFC, która tym razem odbędzie się w australijskim Perth. Jej ozdobą będzie starcie na szczycie rankingu bez podziału na kategorie wagowe – Alexander Volkanovski vs. Islam Makhachev.

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

W sieci pojawił się wywiad, w którym Robert Ruchała, czyli najbliższy pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego KSW kategorii do 66 kilogramów odpowiada niezadowolonemu ze starcia z udziałem Ruchały, Danielowi Rutkowskiemu.

Michael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler w najnowszym materiale UFC wypowiedział się o top piętnaście zawodników w kategorii lekkiej. Amerykanin w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. Chandler zaś wbił szpilkę mówiąc o stójce Armana Tsarukyana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis