MMA PLArchiwumKSWXTB KSW 88: Marcin Wójcik piekielnym podbródkowym posłał na deski Henrique da Silvę! [WIDEO]

XTB KSW 88: Marcin Wójcik piekielnym podbródkowym posłał na deski Henrique da Silvę! [WIDEO]

Marcin Wójcik (19-8) efektownie znokautował Henrique Da Silvę (19-10) w jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków gali XTB KSW 88 w Radomiu.

KSW 88 Marcin Wójcik

Wójcik zajmował miejsce w środku klatki. Da Silva starał się utrzymywać walkę w dystansie korzystając ze świetnych warunków fizycznych. Polak po upływie dwóch minut zdołał go jednak obalić. W parterze dobrze popracował i uzyskał dosiad. “Gigant” potem znalazł się zaś za plecami rywala. Zawodnik GŁD Team Piła i Ankos MMA próbował przełożyć rękę pod brodą rywala. Da Silva wyszedł obronną ręką z próby duszenia. Wójcik dalej dominował jednak na macie. W końcówce ponownie znalazł się w dosiadzie i porozbijał jeszcze rywala, choćby piekielnie mocnym łokciem.

W drugiej rundzie Wójcik znakomicie zaprezentował się w stójce. W pewnym momencie Polak wystrzelił piekielnym podbródkowym, który momentalnie posłał na deski Brazylijczyka!

Wójcik efektownie rozpoczął swoją trzecią przygodę z Federacją KSW. Były pretendent w międzyczasie zdobył pas FEN i zaliczył epizod w prestiżowej organizacji PFl. Dzisiejszym nokautem “Gigant” zgłosił mistrzowskie aspiracje. Udowodnił, że jest liczącym się graczem w dywizji półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis