MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 85: Sandra Succar rozbiła w parterze Wiktorię Czyżewską. Pierwsza porażka 19-letniej Polki [WIDEO]

XTB KSW 85: Sandra Succar rozbiła w parterze Wiktorię Czyżewską. Pierwsza porażka 19-letniej Polki [WIDEO]

Sandra Succar (3-0) pokonała przed czasem Wiktorię Czyżewską (2-1) w pojedynku otwierającym galę XTB KSW 85 w Nowym Sączu.

XTB KSW 85 Sandra Succar

Od początku pojedynku Czyżewska atakowała ciosami. Succar z kolei dążyła do klinczu. Libanka dobrze zanurkowała do jednej nogi i przeniosła walkę pod siatkę. Polka zdołała się jednak wybronić i powrócić na nogi. Reprezentantka Brawler Końskie zaatakował dwoma high kickami. Rywalka odpowiedziała kolejną próbą obalenia. I tym razem jednak Czyżewska dobrze się wybroniła. Polska zawodniczka wciąż była stroną dominującą, ale jej oponentka odgryzała się w kontrach.

Na początku drugiej rundy Succar dobrze trafiła. Czyżewska odpowiedziała również na co Libanka zareagowała obaleniem. “Cedrowa Dziewczyna” uzyskała nawet dosiad. Succar bardzo dobrze kontrolowała pozycję w parterze. Potem zaszła też za plecy Polki i próbowała duszenia. Czyżewska rozpaczliwie broniła się przed poddaniem. W końcówce rundy polska zawodniczka zdołała jeszcze obrócić pozycję.

W trzeciej rundzie Czyżewska podjęła próbę klinczu, ale była wyraźnie zmęczona. Succar zdołała odwrócić pozycję pod siatką. Potem na domiar złego Libanka sprowadziła walkę do parteru. Tam zajęła pozycję boczną. Succar po prwnym czasie przeszła do dosiadu i rozpuściła ręce. Seria ciosów bez odpowiedzi sprawiła, że sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

XTB KSW 85: wyniki NA ŻYWO! Parnasse czy Ruchała? Kto wygra w Nowym Sączu?

Już w sobotę wieczorem w Amfiteatrze Parku Stzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się gala XTB KSW 85. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie.

FEN 48: Marcin Wójcik efektownie nokautuje Adama Wieczorka. “Siwy” runął na matę! [WIDEO]

Marcin Wójcik (18-8) znokautował Adama Wieczorka (11-3) w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju. Efektowne zwycięstwo nad byłym zawodnikiem UFC otwiera dla “Giganta” drogę do odzyskania pasa wagi półciężkiej FEN.

Mistrz KSW Ibragim Chuzhigaev zapewnia: Mamed Khalidov może wyczyścić całą kategorię!

Ibragim Chuzhigaev (17-5) już w sobotę stanie do drugiej obrony pasa kategorii półciężkiej w organizacji KSW. Reprezentant Turcji podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z niepokonanym Bogdanem Gnidko (10-0). 32-latek został zapytany o potencjalne starcie Pawła Pawlaka z Mamedem Khalidovem. Ibragim zapewnia, że zawodnik Arrachionu Olsztyn może wyczyścić całą kategorię średnią w polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis