MMA PLKSWXTB KSW 85: Kamil Szkaradek dał fenomenalny występ przed własną publicznością. Całkowicie zdominował Patryka Surdyna

XTB KSW 85: Kamil Szkaradek dał fenomenalny występ przed własną publicznością. Całkowicie zdominował Patryka Surdyna

Kamil Szkaradek (5-0) całkowicie zdominował Patryka Surdyna (7-4) podczas gali XTB KSW 85 w Nowym Sączu.

XTB KSW 85 Kamil Szkaradek

Szkaradek od początku pojedynku agresywnie ruszył na rywala. Walka została przeniesienia do parteru. W tej płaszczyźnie dominująca pozycję pierwotnie miał Surdyn. Fani zgromadzeni w Nowym Sączu oglądali niezwykle efektowną kulankę z wieloma zwrotami akcji. Nawet gdy Szkaradek miał dominującą pozycję to przeciwnik z dołu pozostawał aktywny. Potem Surdyn docisnął zawodnika Grapplingu Kraków do siatki, ale ten świetnie skontrował rzutem. W samej końcówce Szkaradek trafił jeszcze potężnym ciosem i był bliski skończenia pojedynku.

Drugą rundę Szkaradek również zaczął od presji na przeciwniku. Niepokonany zawodnik ruszał z kolejnymi mocnymi ciosami. Udało mu się też obalić i znaleźć się na górze. Szkaradek kontrolował rywala i obijał go prawą ręką. Zawodnik z Nowego Sącza był niesiony entuzjastycznym dopingiem lokalnej publiczności. Na minutę przed końcem rundy dodatkowo wpiął się za plecy byłego mistrza Armia Fight Night. Szkaradek podjął próbę duszenia, ale rywal zdołał się wybronić.

Zawodnik Grapplingu Kraków dalej nacierał na przeciwnika. Surdyn starał mu się odpowiadać, ale nie był tak skuteczny. Reprezentant Fight Club Łomża został wciśnięty w siatkę. Szkaradek kontrolował pozycję i i obijał przeciwnika. Surdyn wstał, ale niepokonany rywal zakręcił nim i ponownie sprowadził walkę do parteru. Szkaradek całkowicie dominował w klatce. W samej końcówce przyspieszył jeszcze tempo i zaakcentował swoją przewagę.

Wszyscy sędziowie punktowali identycznie. 3x 30-27 dla Kamila Szkaradka. Werdykt spotkał się oczywiście z żywiołową reakcją publiczności zgromadzonej w Amfiteatrze w Nowym Sączu.

Zobacz także:

XTB KSW 85: wyniki NA ŻYWO! Parnasse czy Ruchała? Kto wygra w Nowym Sączu?

Już w sobotę wieczorem w Amfiteatrze Parku Stzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się gala XTB KSW 85. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie.

FEN 48: Marcin Wójcik efektownie nokautuje Adama Wieczorka. “Siwy” runął na matę! [WIDEO]

Marcin Wójcik (18-8) znokautował Adama Wieczorka (11-3) w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju. Efektowne zwycięstwo nad byłym zawodnikiem UFC otwiera dla “Giganta” drogę do odzyskania pasa wagi półciężkiej FEN.

Mistrz KSW Ibragim Chuzhigaev zapewnia: Mamed Khalidov może wyczyścić całą kategorię!

Ibragim Chuzhigaev (17-5) już w sobotę stanie do drugiej obrony pasa kategorii półciężkiej w organizacji KSW. Reprezentant Turcji podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z niepokonanym Bogdanem Gnidko (10-0). 32-latek został zapytany o potencjalne starcie Pawła Pawlaka z Mamedem Khalidovem. Ibragim zapewnia, że zawodnik Arrachionu Olsztyn może wyczyścić całą kategorię średnią w polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis