MMA PLKSWXTB KSW 85: Ibragim Chuzhigaev nadal mistrzem. Poddał Bohdana Gnidko w 2. rundzie! [WIDEO]

XTB KSW 85: Ibragim Chuzhigaev nadal mistrzem. Poddał Bohdana Gnidko w 2. rundzie! [WIDEO]

Ibragim Chuzhigaev (18-5) poddał Bohdana Gnidko (10-1) w co-main evencie gali XTB KSW 85 w Nowym Sączu, gdzie stawką był pas wagi półciężkiej. “The Million First” nadal mistrzem KSW!

XTB KSW 85 Ibragim Chuzhigaev

Gnidko zaczął od kilku kopnięć. Chuzhigaev odpowiedział mu mocnym ciosem. Ukrainiec dość szybko pokusił się o obalenie, ale mistrz szybko przy siatce się podniósł. Gnidko nie odpuścił jednak i zaliczył skuteczne obalenie. Niepokonany zawodnik intensywnie bił prawą ręką znajdując się za plecami rywala. Gnidko szukał też drogi do duszenia. Na minutę prze końcem rundy Chuzhigaev w końcu powrócił do stójki. Mistrz trafił kilkukrotnie podmęczonego rywala a na dodatek przewrócił go jeszcze w końcówce.

W drugiej rundzie Gnidko po nieudanym obrotowym backfiście ruszył po obalenie, ale nie utrzymał rywala na macie. Ukraińcowi brakował już wyraźnie świeżości. Trafił jednak łokciem po obrocie. Mistrz zareagował na to skutecznym obaleniem. Reprezentant Turcji znakomicie kontrolował pozycję. Gnidko zdołał się uwolnić, ale dość szybko został ponownie sprowadzony do parteru. Chuzhigaev przeszedł pozycję i zapiął duszenie trójkątne rękoma. Gnidko w końcu nie miał wyjścia i musiał odklepać. Mistrz zachował więc swój pas.

Zobacz także:

XTB KSW 85: wyniki NA ŻYWO! Parnasse czy Ruchała? Kto wygra w Nowym Sączu?

Już w sobotę wieczorem w Amfiteatrze Parku Stzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się gala XTB KSW 85. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie.

FEN 48: Marcin Wójcik efektownie nokautuje Adama Wieczorka. “Siwy” runął na matę! [WIDEO]

Marcin Wójcik (18-8) znokautował Adama Wieczorka (11-3) w walce wieczoru gali FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju. Efektowne zwycięstwo nad byłym zawodnikiem UFC otwiera dla “Giganta” drogę do odzyskania pasa wagi półciężkiej FEN.

Mistrz KSW Ibragim Chuzhigaev zapewnia: Mamed Khalidov może wyczyścić całą kategorię!

Ibragim Chuzhigaev (17-5) już w sobotę stanie do drugiej obrony pasa kategorii półciężkiej w organizacji KSW. Reprezentant Turcji podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzy się z niepokonanym Bogdanem Gnidko (10-0). 32-latek został zapytany o potencjalne starcie Pawła Pawlaka z Mamedem Khalidovem. Ibragim zapewnia, że zawodnik Arrachionu Olsztyn może wyczyścić całą kategorię średnią w polskiej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis