Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWXTB KSW 81: Werlleson Martins znokautował Patryka Surdyna. Polak wygrał dwie rundy, ale potem popełnił jeden błąd [WIDEO]

XTB KSW 81: Werlleson Martins znokautował Patryka Surdyna. Polak wygrał dwie rundy, ale potem popełnił jeden błąd [WIDEO]

Werlleson Martins (18-5) po przegraniu dwóch pierwszych rund na początku trzeciej znokautował Patryka Surdyna (7-3) na gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

KSW 81 Werlleson Martins

Martins zaczął pojedynek od agresywnego zrywu. Surdyn dość szybko zdecydował się na sprowadzenie walki do parteru. Z dołu Martuns złapał balachę i ta technika była naprawdę niebezpieczna. Polski zawodnik nie bez kłopotów wyswobodził się z tej techniki. Reprezentant Fight Club Łomża zaszedł za plecy rywala, gdzie znakomicie obijał go łokciami. Surdyn po profesorsku rozbijał Brazylijczyka i kontrolował go już do końca rundy.

W drugiej rundzie Surdyn również próbował szybko przenieść walkę do parteru. Przeliczył się nieco i znalazł się w niekorzystnej pozycji. Były mistrz Armia Fight Night był jednak w stanie odwrócić sytuację i to on ostatecznie znalazł się na górze. W dalszej części rundy Martins wstał, ale Surdyn wciąż znajdował się za jego plecami. Zawodnik Fight Club Łomża znowu zaciągnął Brazylijczyka do parteru. “Galinho” był w sporych tarapatach.

Niesamowita sytuacja na początku trzeciej rundy. Martins fenomenalnie skontrował próbę obalenia Polaka trafiając go kolanem. Brazylijczyk dołożył jeszcze kilka ciosów w parterze i sędzia zakończył pojedynek.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis