Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWXTB KSW 81: Kamil Gawryjołek skontrolował i ubił w parterze Łotysza [WIDEO]

XTB KSW 81: Kamil Gawryjołek skontrolował i ubił w parterze Łotysza [WIDEO]

Kamil Gawryjołek (4-0) poddał Oļegsa Jemeļjanovsa (11-4) w pierwszej rundzie podczas gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

KSW 81 Kamil Gawryjołek

Gawryjołek bardzo szybko zdecydował się na obalenie. Reprezentant Sportowych Puław skontrolował rywala od czasu do czasu obijając go z góry. Łotysz nie był w stanie wstać i przyjmował kolejne mocne ciosy. Jemeljanovs miał swoją szansę, ale jego akcja okazała się nieudana. Gawryjołek wykluczył rękę przeciwnika i krótkimi ciosami demolował go. Wobec braku odpowiedzi ze strony Łotysza sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis