Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWXTB KSW 81: Josef Stummer wypunktował Kujawę w pojedynku otwierającym galę

XTB KSW 81: Josef Stummer wypunktował Kujawę w pojedynku otwierającym galę

Josef Stummer (3-0) zdecydowanie pokonał na punkty Jonatana Kujawę (1-1) w pojedynku otwierającym galę XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

KSW 81 Josef Stummer
Foto: KSW

Stummer szybko zajął miejsce w środku klatki. Później Czech zdołał skontrolować rywala w klinczu pod siatką. W dalszej części rundy Kujawa nieco się rozluźnił i prezentował się lepiej. W końcówce rundy Stummer zdołał go jednak obalić akcentując swoją przewagę.

Na początku drugiej rundy Kujawa świetnie trafił rywala w kontrze. Stummer przetrwał jednak najgorsze. Zawodnik z Czech ciągle wywierał presję na oponencie. Później udało mu się też obalić Polaka. W okolicy łuku brwiowego Kujawy pojawiła się krew. Stummer umiejętnie obijał rywala.

Stummer dalej był zawodnikiem, który wywierał presję na rywalu. Czech raz po raz punktował przeciwnika kolejnymi ciosami. Udało mu się też ponownie obalić zawodnika klubu Perun Wrocław. Już do końca rundy Stummer kontrolował sytuację w klatce.

Wszyscy trzej sędziowie punktowali walkę identycznie przyznając każdą z rund zawodnikowi z Czech – 3x 30-27.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis