Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWXTB KSW 81: Filip Stawowy poddał Marka Samociuka w 2. rundzie [WIDEO]

XTB KSW 81: Filip Stawowy poddał Marka Samociuka w 2. rundzie [WIDEO]

Filip Stawowy (10-3) poddał Marka Samociuka (4-4) na gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

KSW 81 Filip Stawowy

Stawowy zajął miejsce w środku klatki. Samociuk wyprowadził jednak kilka mocnych lowkicków dokładając do tego również potężne ciosy. Zawodnik trenujący ostatnio w Uniq Fight Club zdołał też zepchnąć rywala na siatkę. Samociuk kilka razy trafi naprawę mocno. Nogi rywala nieco się ugięły. Stawowy zamknął jednak go na siatce na kilkadziesiąt sekund. Samociuk dobrze ruszył na rywala w końcowych sekundach rundy notując jeszcze obalenie.

Drugą rundę Samociuk zaczął od akcji zapaśniczej. Zepchnął rywala na siatkę. Stawowy odwrócił jednak pozycję. “Czołg” skontrolował rywala przy ogrodzeniu pola walki. Reprezentant Murowanej Gośliny Team ułożył przeciwnika na plecach i konsekwentnie go obijał. Od czasu do czasu był w stanie również podnieść pozycję i obijać swojego przeciwnika. W końcu wpiął się za plecy i poddał Samociuka.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis