Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWXTB KSW 81: Errol Zimmerman pokonał przed czasem Tomasza Sararę. Dziwne zakończenie walki [WIDEO]

XTB KSW 81: Errol Zimmerman pokonał przed czasem Tomasza Sararę. Dziwne zakończenie walki [WIDEO]

Errol Zimmerman (1-1) pokonał Tomasza Sararę (1-2) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w co-main evencie gali XTB KSW 81.

KSW 81 Errol Zimmerman

Po upływie pół minuty Sarara trafił rywala obrotowym backfistem. Polak dokładał też sporo niskich kopnięć, które przestawiały Holendra. Były mistrz FEN i DSF wszedł z kilkom mocnymi ciosami a potem raz jeszcze zaskoczył oponenta backfistem. Zawodnik Sarara Team demolował wykroczną nogę rywala. Zimmerman starał się odgryźć kilkoma ciosami. W dalszej części rundy Holender zaliczył jednak nokdaun. Sarara nie kwapił się, aby pójść do parteru. Skupiał się bardziej na tym aby okopywać rywala. Po dłuższym czasie w końcu jednak zszedł do parteru i utrzymał kontrolę do końca rundy.

W drugiej rundzie Sarara zaatakował rywala, ale nadział się na kontrę. Po mocnym ciosie Holendra Polak znalazł się na macie. Sarara uratował się jednak i odwrócił pozycję. Na dodatek znalazł się on w dosiadzie a zaraz potem za plecami przeciwnika. Były mistrz FEN i DSF w K-1 pokazał, że parter również nie jest mu obcy. Sarara próbował zapiąć trójkąt rękoma, ale technika okazała się nieskuteczna. Zawodnicy wrócili na nogi. Sarara trafił, ale rywal odpowiedział jeszcze mocniej. Polski zawodnik przewrócił się a Zimmerman ruszył do dobitki. Wobec biernej postawy Sarary (obrócił się i zasłaniał za gardą – przyp. red.) sędzia zdecydował o przerwaniu walki choć zaraz po tym Polak miał do niego o to pretensje.

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis