MMA PLKSWXTB KSW 78: Znamy całą kartę walk? Łukasz Rajewski wraca do klatki!

XTB KSW 78: Znamy całą kartę walk? Łukasz Rajewski wraca do klatki!

Nie dziesięć, a dziewięć walk najprawdopodobniej zobaczymy podczas najbliższej gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Gala odbędzie się już dwudziestego pierwszego stycznia. W main evencie przed własną publicznością wystąpi Michał Materla, który po latach stoczy rewanż z weteranem Kendallem Grove. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy lokalnego bohatera Tomasza Romanowskiego. Tu możemy spodziewać się bomb najwyższego kalibru! ”Tommy’ego” przeciwnikiem będzie utytułowany stójkowicz – Radosław Paczuski.

Rajewski

Wydaje się, że tylko jedna walka i poznamy całą kartę walk XTB KSW 78 w Szczecinie. Już w tym momencie wyciekła informacja na portalu Frontkick.online. Do klatki wrócić ma Łukasz Rajewski (11-8), a jego przeciwnikiem będzie nowy nabytek polskiej organizacji – Sahil Siraj (7-1).

Rajewski wraca do klatki!

Wszystko na to wskazuje, że poznaliśmy już całą kartę walk pierwszej gali KSW w 2023 roku. Łukasz Rajewski (11-8) ma zmierzyć się z nowym zawodnikiem KSW – Sahilą Siraja (7-1).

”Raju” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Reprezentant Czerwonego Smoka w poprzednim roku przegrał dwa pojedynki. Łukasz przegrał przed czasem z Donovanem Desmae oraz Francisco Barrio.

Afgańczyk ze swoich siedmiu zwycięstw aż sześć zakończył przed czasem. Siraj udowadniał, że ma naprawdę czym uderzyć. 33-latek w listopadzie 2021 roku zmierzył się z naszym reprezentantem Łukaszem Świrydowiczem. Siraj potrzebował 27-sekund na zakończenie walki przed czasem.

Zobacz także:

Uznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych poinformowała, że w poniedziałek odbędzie się program (cage specjal) promujący najbliższą 17 edycję, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Jednym z gości będzie Amadeusz Roślik, który stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Udział ”Ferrariego” wyśmiał uznany pięściarz – Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO), który prz okazji wypowiedział się o walce Amadeusza z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Kolejna taka sytuacja… Iran dokonuje egzekucji mistrza karate! Widzieliście?

Dwóch mężczyzn w tym zawodnik karate został straconych za ich domniemane branie udziału w antyreżimowych protestach w listopadzie poprzedniego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis