MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 78: Tomasz Romanowski wygrywa z Paczuskim niejednogłośną decyzją. Szalone wymiany! [WIDEO]

XTB KSW 78: Tomasz Romanowski wygrywa z Paczuskim niejednogłośną decyzją. Szalone wymiany! [WIDEO]

Tomasz Romanowski (18-8, 1 N/C) pokonał Radosława Paczuskiego (5-1) niejednogłośną decyzją w co-main evencie gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Tomasz Romanowski

Początek walki to sporo szachowania i ustawiania się. Ciosów nie było zbyt dużo. Romanowski od czasu do czasu próbował szarż. Paczuski kilka razy również dobrze trafił. Były też kopnięcia ze strony świetnego kickboksera. Zawodnik Uniq Fight Club poszedł z dobrymi ciosami. “Tommy” ustrzelił go jednak lewą ręką. Nogi na chwilę ugięły się pod Paczuskim. “Radek” pozbierał się jednak a w samej końcówce popisał się okrężnym kopnięciem na głowę.

Na początku drugiej rundy mocno trafił Paczuski. Zawodnicy wdali się w morderczą wymianę. Paczuski dobrze pracował lowkickami, którymi rozbijał wykroczną nogę oponenta. Reprezentant Berserkers Team po raz kolejny potężnie go jednak trafił. Były mistrz FEN i DSF w K-1 przeżywał kolejny trudny moment w tej walce. Paczuski wrócił jednak do akcji. Wciąż dużo kopał. W tej rundzie działo się naprawdę sporo.

Trzecia runda również przyniosła efektowne wymiany. Paczuski był w stanie trafiać podbródkowym. Zwycięzca programu “Tylko Jeden” odpowiadał zaś obszernymi ciosami w seriach. Paczuski z kolei starał się wydłużać dystans i kąsać pojedynczo. Zawodnik Uniq Fight Club walczył rozważnie i szukał swojej szansy. Romanowski z kolei próbował zbliżyć się do rywala, ale nadziewał się też na kolana

Sędziowie nie byli jednogłośni. Jeden punktował walkę 29-28 dla Paczuskiego, dwaj pozostali jednak w takim samym stosunku dla Romanowskiego.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis