MMA PLKSWXTB KSW 78: Łukasz Rajewski efektownie znokautował Siraja. Do trzech razy sztuka i rywal już nie wstał! [WIDEO]

XTB KSW 78: Łukasz Rajewski efektownie znokautował Siraja. Do trzech razy sztuka i rywal już nie wstał! [WIDEO]

Łukasz Rajewski (12-8, 1N/C) w efektowny sposób pokonał Sahila Siraja (6-2) już w pierwszej rundzie na gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Łukasz Rajewski

Rajewski dobrze zaczął pojedynek od niskich kopnięć. Sporo kopał jednak też Siraj. Te kopnięcia sprawiały Polakowi problem. “Raju” kilka razy dobrze wszedł w tempo z akcjami bokserskimi. Po potężnym lewym sierpowym w kombinacji jego rywal aż zachwiał się i poleciał na siatkę. Kolejny potężny lewy sierp posłał rywala na deski. Nokdaun! Rajewski musiał mieć się na baczności, bo Afgańczyk groźnie kontrował. Reprezentant Czerwonego Smoka idealnie trafił po raz trzeci tym razem prawą ręką. Siraj znowu wylądował na deskach. Tym razem Rajewski ruszył z kilkoma ciosami do dobitki. Sędzia szybko przerwał pojedynek.

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis