MMA PLKSWXTB KSW 78: Łukasz Rajewski efektownie znokautował Siraja. Do trzech razy sztuka i rywal już nie wstał! [WIDEO]

XTB KSW 78: Łukasz Rajewski efektownie znokautował Siraja. Do trzech razy sztuka i rywal już nie wstał! [WIDEO]

Łukasz Rajewski (12-8, 1N/C) w efektowny sposób pokonał Sahila Siraja (6-2) już w pierwszej rundzie na gali XTB KSW 78 w Szczecinie.

XTB KSW 78 Łukasz Rajewski

Rajewski dobrze zaczął pojedynek od niskich kopnięć. Sporo kopał jednak też Siraj. Te kopnięcia sprawiały Polakowi problem. “Raju” kilka razy dobrze wszedł w tempo z akcjami bokserskimi. Po potężnym lewym sierpowym w kombinacji jego rywal aż zachwiał się i poleciał na siatkę. Kolejny potężny lewy sierp posłał rywala na deski. Nokdaun! Rajewski musiał mieć się na baczności, bo Afgańczyk groźnie kontrował. Reprezentant Czerwonego Smoka idealnie trafił po raz trzeci tym razem prawą ręką. Siraj znowu wylądował na deskach. Tym razem Rajewski ruszył z kilkoma ciosami do dobitki. Sędzia szybko przerwał pojedynek.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis