MMA PLArchiwumKSWXTB KSW 77: Mamed ze łzami w oczach schodzi do szatni po wygranej nad Pudzianem [WIDEO]

XTB KSW 77: Mamed ze łzami w oczach schodzi do szatni po wygranej nad Pudzianem [WIDEO]

Mamy zapis wideo pokazujący, jak triumfujący w walce legend na XTB KSW 77 Mamed Khalidov ze łzami w oczach schodzi do szatni po wygranej nad Mariuszem Pudzianowskim w walce wieczoru wczorajszej imprezy w Arenie Gliwice.

Mamed ze łzami w oczach schodzi do szatni

Przypominamy, że w pojedynku dwóch ikon polskiego giganta, Mamed Khalidov efektownie złapał i rzucił Pudzianem w pierwszej rundzie i ostatecznie ubił go w parterze, czym uczynił Pudziana bezradnego w konfrontacji z byłym mistrzem wagi średniej KSW.

Szerzej o walce Mamed vs Pudzian na XTB KSW 77 pisaliśmy TUTAJ -> XTB KSW 77: Mamed znokautował Pudziana! Rzucił nim już w pierwszej rundzie!

Mamed ze łzami w oczach schodzi do szatni po wygranej nad Pudzianem

Na oficjalnym kanale portalu MMAPL na YouTube pojawiło się wideo, na którym widać jak wyglądały pierwsze chwile Mameda Khalidova po wygranej nad Mariuszem Pudzianowskim na gali XTB KSW 77 w Arenie Gliwice.

Sprawdźcie co Mamed powiedział zaraz po wyjściu z klatki po swojej efektownej wygranej i jak odniósł się do dzisiejszej sytuacji w kraju, który wg niego podzielił się jak nigdy dotąd.

Zapraszamy do oglądania:

Zobacz także:

Michał Oleksiejczuk z bonusem po UFC Vegas 66 [+ WYNIKI GALI]

Minionej nocy – nieco w cieniu gali XTB KSW 77 – odbyła się gala UFC Vegas 66, na której to walczył Polak – Michał Oleksiejczuk. “Husarz” nie tylko zaliczył ten wieczór do udanych ze względu na efektowną wygraną, ale i z bonusem za “występ wieczoru”!

XTB KSW 77: Jest wideo! Tak Mamed Khalidov zakończył walkę z Pudzianowskim w 1. rundzie!

To była bardzo udana gala największej organizacji w naszym kraju. Gala XTB KSW 77 dostarczyła mnóstwo emocji. W walce wieczoru Mamed Khalidov udowodnił, że jest legendą i wielkim wojownikiem. Reprezentant Arrachionu Olsztyn już w pierwszej odsłonie zastopował zdecydowanie cięższego Mariusza Pudzianowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis