MMA PLUFCXiaonan Yan o zachowaniu Namajunas: Sport powinien jednoczyć ludzi, a ona ich dzieli!

Xiaonan Yan o zachowaniu Namajunas: Sport powinien jednoczyć ludzi, a ona ich dzieli!

Xiaonan Yan (13-1) nie jest zadowolona z ostatnich słów i zachowania mistrzyni kategorii słomkowej – Rose Namajunas (10-4). Chinka zapewnia, że sport powinien jednoczyć ludzi, a nie dzielić!

Ostatnia pogromczyni Karoliny Kowalkiewicz najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego drugiego maja. ”Nine” w Las Vegas zmierzy się z Carlą Esparzą (17-6). Chinka w tym momencie może pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu. Następna ewentualna wygrana może jej zagwarantować walkę o tytuł.

Yan krytykuje zachowanie Namajunas!

Rose Namajunas (10-4) przed swoją ostatnią walką postanowiła wypowiedzieć się o Chinach. Jej zdanie wywołało burzę w mediach, i nie było dobrze odebrane przez byłą mistrzynię – Weili Zhang (21-2).

To samo było w przypadku Xiaonan Yan (13-1), która twierdzi, że ”Thug” dzieli społeczeństwo!

Sport powinien jednoczyć ludzi, a ona ich dzieli. Każdy może mieć swoją opinię i ona może sobie mówić, co chce, ale później, nie może już tego odkręcić.

Do walki Namajunas-Zhang doszło dwudziestego czwartego kwietnia na UFC 261. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych nie pierwszy raz zaskoczyła wszystkich! Namajunas po minucie i 18-sekundach znokautowała faworyzowaną Zhang. Tym samym 28-latka odzyskała tytuł w kategorii słomkowej.

Zobacz także:

Marcin Najman przyjmuje warunki Jacka Murańskiego! Będzie walka bez rękawic i longiem? [WIDEO]

Tak to prawda! Marcin Najman postanowił zaakceptować szalony pomysł Jacka Murańskiego. Ich starcie miałoby się odbyć na gołe pięści, a dodatkowo nie byłoby żadnych przerw!

Różalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości! Zaskoczeni?

Marcin Różalski wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który mimo wszystko zaskoczył w ostatnim pojedynku. ”Don Kasjo” dopiero po całym dystansie przegrał z Normanem Parke, który toczył swoje pojedynki w największych organizacjach na świecie.