MMA PLFAME MMATyle znaczą nowe media w MMA! Xayoo zdradził ile sprzedał PPV na FAME MMA 14

Tyle znaczą nowe media w MMA! Xayoo zdradził ile sprzedał PPV na FAME MMA 14

Popularny polski youtuber i streamer na Twitchu Xayoo podczas jednych ze swoich live’ów zdradził ile sprzedał PPV ze swojego reflinka na sobotnią galę FAME MMA 14. Impreza ta odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie.

Xayoo zdradził ile sprzedał PPV

Xayoo w jednym z co-main eventów zmierzył się z innym youtuberem – Nitrozyniakiem. Walka zakontraktowana na zasadach K-1 była pokazem ewidentnej wyższości sportowej Xayoo nad Nitro i zakończyła się już w pierwszej rundzie przez trzykrotne posłanie Nitro na deski.

Tuż po gali, Xayoo zdradził ile sam sprzedał dostępów PPV na wydarzenie, w którym brał udział.

Xayoo zdradził ile sprzedał PPV na FAME MMA 14

Wcześniej jednak przypominamy, że jeden z właścicieli organizacji FAME MMA – Krzysztof Rozpara potwierdził rekordową ilość sprzedaży PPV na całą imprezę. FAME 14 było zatem wielkim sukcesem marketingowym, a jakie wyniki sprzedażowe zaliczył Xayoo?

FAME MMA 14 z najlepszym wynikiem sprzedaży PPV: “Mamy kolejny rekord!”

Xayoo wprost powiedział jaka liczba widzów kupiła PPV z jego reflinku:

“Ok, widzowie mam wyniki, ale widzę, że refy nie poszły generalnie dobrze na tej gali, patrząc po wynikach moich kolegów. W każdym razie opierdoliliśmy 23 koła. Ale sraka, tylko 23 tysiące osób kupiło PPV z reflinka!”

Sprzedaż z reflinku jest dodatkowo wynagradzana przez organizację FAME MMA. Każdy sprzedany w ten sposób dostęp do gali jest wynagradzany przez organizację w NIEOFICJALNIE PODANEJ KWOCIE 3 zł. Oznacza to, że Xayoo dodatkowo może liczyć na ok 72 tys. zł premii za sprzedaż PPV.

Zobacz także:

Zawodnik FAME MMA znowu miał problemy: Byłem na odwyku, właśnie wyszedłem!

Zawodnik FAME MMA Gabriel Al-Sulwi znany jako “Arab” przyznał się, że znów miał swoje problemy i wylądował na odwyku. W opublikowanym filmie na Instagramie tłumaczy, że obiecane pieniądze na trenera Antończaka zostaną przekazane w najbliższym czasie.

Kasjusz Życiński chce wrócić do FAME MMA? Don Kasjo ostro odpowiada Boxdelowi!

To jest spore zaskoczenie! Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli FAME MMA twierdzi, że dostał wiadomość od Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” miałby chcieć wrócić do freakowej organizacji. Długo też nie musieliśmy czekać aż Kasjusz zabierze głos w całej sprawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis