MMA PLarmia fight nightWzruszające słowa Azhieva: Tu się uczyłem, trenowałem, traktujcie mnie jako reprezentanta Polski!

Wzruszające słowa Azhieva: Tu się uczyłem, trenowałem, traktujcie mnie jako reprezentanta Polski!

Mansur Azhiev (6-0) to zawodnik, o którym już niedługo może być głośno. Młody wojownik z Czeczeni dopiął swego i zdobył mistrzowską szablę w organizacji Armia Fight Night. Podczas dziesiątej edycji w trzeciej odsłonie poddał Adriana Kępę. Tuż po walce Azhiev wyszedł z apelem i jego słowa mogły wzruszyć.

Reprezentant WCA Fight Team stoczył już trzy walki w organizacji Filipa Bątkowskiego. Wszystkie starcia należały do tych efektownych. Wielu kibiców ma nadzieje, że dojdzie w przyszłości do jego starcia z niepokonanym Patrykiem Kaczmarczykiem (7-0), który obecnie znajduję się w KSW.

Mansur Azhiev zaskoczył wypowiedzią po walce!

Mansur Azhiev (6-0) tuż po walce zaskoczył swoją wypowiedzią. Dla wielu mogły to być wzruszające słowa. Młody wojownik z Czeczeni zapewnia, że chce być traktowany jako reprezentant Polski, bo właśnie tutaj zdobył cenne doświadczenie.

Pochodzę z Czeczenii, lubię swoją narodowość, ale mieszkam w Polsce od 15 lat. Tu się uczyłem, trenowałem, stałem się kim jestem. Traktujcie mnie jako reprezentanta Polski. Ja czuję się jak dłużnik, więc nie mogę wychodzić do klatki z inną flagą niż waszą.

Zobaczcie też wywiad z Mansurem po walce:

Zobacz także:

FAME MMA: To już pewne! Bracia Malczyńscy wracają pod skrzydła Grzegorza Szulakowskiego! Zaskoczy?

Spore zaskoczenie! Bracia Malczyńscy zdecydowali, że wrócą do Grzegorza Szulakowskiego. Przypomnijmy, że do ostatniej walki przygotowywali się pod okiem Dawida ”Karakana” Karecińskiego.

MMA VIP 3: Polski Ken buduje siłę! Zaskoczy przeciwnika w klatce? [WIDEO]

Michał Przybyłowicz nie odpuszcza na treningach. ”Polski Ken” w dalszym ciągu czeka na ogłoszenie przeciwnika, z którym zmierzy się na trzeciej edycji MMA VIP.