MMA PLArchiwumFAME MMAWzruszająca wypowiedź Polaka: Jeżeli umrę to Pan Bóg zastanowi się chociaż czy… [WIDEO]

Wzruszająca wypowiedź Polaka: Jeżeli umrę to Pan Bóg zastanowi się chociaż czy… [WIDEO]

Adrian Polański (6-3) ma za sobą trzecie zwycięstwo z rzędu. ”Polak” na ostatniej gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie sprawił sporą niespodziankę. Zawodnik FAME pojawił się ostatnio na kanale Krystiana Wilczaka, gdzie wspomniał o Bogu i swoich problemach. To była wzruszająca wypowiedź freak fightera, który już w przeszłości nie ukrywał, że mógł w tym wszystkim się pogubić. 

Polański

Reprezentant WCA Fight Team sprawił niespodziankę zdecydowanie i pewnie pokonując Arkadiusza Tańculę. Podopieczny Anzora Azhieva przewagę miał w stójce, gdzie parę razy wstrząsnął rywalem. ”Aroy” ratował się próbą sprowadzenia, ale na to był gotowy Polański. Adrian po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. 

We wcześniejszych walkach Polański wygrał z Patrykiem ”Patrykosem” Domke oraz Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. 

Wzruszająca wypowiedź! 

Już lada moment na kanale Krystiana Wilczaka pojawi się dłuższa rozmowa z Adrianem Polańskim. W mediach społecznościowych pojawił się fragment z całej rozmowy. Jest to wzruszająca wypowiedź freak fightera. 

Jeżeli umrę to Pan Bóg zastanowi się chociaż czy mnie wpuścić do nieba czy, a nie od razu spuści na dół. Tak było stary. Powiem Ci szczerze, że nawet kilka razy myślałem, żeby targnąć się na życie. Bo mnie to w c*** wyniszczyło. Jak teraz mi to powiedziałeś.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis