MMA PLArchiwumBez kategoriiWywiad z Vladimirem Matyushenko!

Wywiad z Vladimirem Matyushenko!

matushe.jpg

MMA.pl największym portalem

Piguła z wywiadu w środku posta!


Zamknij oczy i przez chwile wyobraź sobie ze jesteś wojownikiem.

Wyobraź sobie siebie rywalizującego z profesjonalistami więcej niż dekadę, jak długą drogę przeszedłeś i kogo pokonałeś wojowników jak Antonio Drogerio Nogueira, Travis Wiuff, Yuki Kondo i Pedro Pizzo, twoich porażek nie było wiele tylko 3 przez Tito Ortiza , Vernona White’a i Andrei Arlovskiego.

Teraz gdy jesteś niepokonany przez 5 lat wstecz , całkowicie przejąłeś swoja dywizje w organizacji której walczysz. Teraz otwórz oczy.

Czy czujesz się jak lekko ciężki mistrz IFL Vladimir Matyushenko?

Gdy wkroczył do swojej ligi przejął całkowitą kontrole nad nią z 20 wygranymi i tylko 3 porażkami.

W piątek będzie bronił swojego pasa mistrza po raz pierwszy stanie oko w oko z Jamalem Pattersonem na Izod Center w East Rutherford, N.J. Patterson który pokonał 2 razy Matta Horwicha i Aleja Schoenauera w poprzednim sezonie został oddalony od walk poprzez kontuzje w tym roku nareszcie dostał szanse spotkania w ringu Matyushenki.

Mysli Matyushenki co do obrony pasa są bardzo proste: „ Po prostu go obronie” – powiedział

„ Jamal jest szybkim atleta z dobrze opanowana sztuka wrestlingu”, powiedział Matyushenko. „ Ma czarny pas w jiu-jitsu i dobrze boksuje”

Może Wystarczyć. Patterson grał w football w koledżu i jest fantastycznym wrestlerem który szybko wczul się w role wojownika MMA. Ale Vlady nie sadzi żeby to wystarczyło by pokonać Matyushenke.

„Nie boje się o nic”, powiedział Matyushenko. „Znam jego sile ale nie mam się czym martwic”

To jest widok zdumienia po sukcesie który osiągnął, ze jego nazwisko nigdy nie zostało wymienione na listach szczytu light heavyweight, to nie wydaje się dotyczyć jego tylko tych którzy tak dużo „paplaja” i nie chcą dać mu tego kredytu….

“Co myślę o ludziach którzy paplają?” powiedział. „Na początku, oni nie wiedza nic o walce”

Matyushenko chce żeby jego pięści załatwiły ta sprawę za niego.

“Gadanie to gadanie,” powiedział. “Walka pokaże kto jest dobrym wojownikiem a kto nie.”

Czas pokazał ze jego styl super wrestlera i świetnego wojownika w parterze może zgnieść przeciwnika jak metalowa puszkę. Rozumie on ze doszło do „odłączenia” pomiędzy nim a jego zamiłowanymi licznymi fanami, którzy nie znają jego kompletnej historii w sporcie.

“ Myślę doszło do nieporozumienie pomiędzy zarządcami mojego teamu , promotorami a fanami,” powiedział. „ To był jeden z tych powodów przez które nie przykładałem się do końca. Poprzedniego roku miałem dobre przebudzenie wygrałem 5 walk, teraz jestem gotów by przenieść to na następny level”

Posiadanie pasa IFL i marketingowego napięcia na pewno mu pomoże. Matyushenko na pewno będzie próbował obronić swojego pasa przez ten cały rok, ale co jeszcze może przynieść przyszłość dla mistrza IFL w przyszłości?”

„ Będę starał się i robił to tak długo jak to jest możliwe, tak długo jak będę mógł z tym żyć,” powiedział. „ Tak długo jak będę mógł potwierdzić to co mowie na ringu i w klatkach”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis