MMA PLJan BłachowiczWywiad z Janem Błachowiczem po UFC 267: Wiem, kto będzie moim kolejnym rywalem [WIDEO]

Wywiad z Janem Błachowiczem po UFC 267: Wiem, kto będzie moim kolejnym rywalem [WIDEO]

Mamy wywiad z Janem Błachowiczem tuż po powrocie do Polski z Abu Dhabi, gdzie brał udział w gali UFC 267. Tam Polak niestety przegrał walkę w obronie mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej UFC z 42-letnim Gloverem Teixeierą.

Błachowicz był ogromnym faworytem konfrontacji z Brazylijczykiem. To Polak według licznych głosów miał przejechać się po Teixeirze, a potem nawet pomyśleć o wycieczce do dywizji ciężkiej.

Wszelkie plany Błachowicza legły w gruzach zaraz po duszeniu, jakie w drugiej rundzie zapiął na jego szyi Glover Texiera.

Wywiad z Janem Błachowiczem po UFC 267: Wiem, kto będzie moim kolejnym rywalem [WIDEO]

Były już – niestety – mistrz wagi półciężkiej UFC w rozmowie z MMA.PL poruszył wiele kwestii dotyczących jego walki na UFC 267. Powiedział, co jego zdaniem na ten moment poszło nie tak oraz przyznał, że… wie już kto będzie jego kolejnym rywalem w oktagonie UFC!

Pierwszy wywiad MMA.PL z Janem Błachowiczem po stracie przez Polaka pasa mistrzowskiego możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Były zawodnik UFC rzucił wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego!

Adam Wieczorek (10-2) za pomocą mediów społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego (10-1). Medalista olimpijski postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju.

Artur Szpilka przymierzany do mocnego prospekta! Polak znów zamelduje się w ringu?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) jest przymierzany do walki z mocnym prospektem wagi ciężkiej. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówi się o potencjalnym starciu ”Szpili” z niepokonanym dotąd Alenem Babićiem (9-0, 9 KO).

Daniel Cormier o radości po zwycięstwie Teixeiry: Nie chodzi o to, że nie kibicowaliśmy Janowi!

Nie dało się ukryć, że Daniel Cormier (22-3) był przeszczęśliwy po zwycięstwie Glovera Teixeiry (33-8), który został nowym mistrzem UFC w wadze półciężkiej. ”DC” teraz postanowił skomentować swoje zachowanie po walce Teixeira-Błachowicz.

Menadżerka Błachowicza komentuje utratę pasa: Coś nie zagrało!

Dorota Jurkowska narzeczona i menadżerka Jana Błachowicza (28-9) postanowiła w mediach społecznościowych skomentować stratę pasa w wadze półciężkiej.