MMA PLInneWystartowała emisja akcji LiRoyal™. Bądź częścią polskiego biznesu konopnego!

Wystartowała emisja akcji LiRoyal™. Bądź częścią polskiego biznesu konopnego!

Foto: LiRoyal

Piotr Liroy-Marzec buduje na rynku wartym 360 mld dolarów konopne imperium. Wraz z ekspertami z branży konopnej i e-commerce stworzył LiRoyal, firmę, oferującą olejki, suplementy i inne produkty CBD. Dołącz do niego i bądź częścią konopnego boomu!

Marka LiRoyal™, stworzona przez Piotra Liroya-Marca, który od wielu lat działa na rynku konopnym w Polsce, emituje akcje w ramach emisji crowdfundingowej. Na sprzedaż jest seria akcji B o łącznej wartości 4,5 mln zł. Pozyskane środki spółka planuje przeznaczyć na rozwój na polskim rynku, a w przyszłości planowana jest ekspansja na rynki europejskie oraz światowe. 

– Polski rynek konopny ma szansę być kolejnym hitem eksportowym, o ile dołożymy starań by oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości. Przez wiele lat obserwowałem tę branżę, działałem w obszarach edukacji i legislacji, znam ją od podszewki. Markę LiRoyal założyłem z najlepszymi ekspertami, którzy podobnie jak ja w produkty konopne są zaangażowani od lat. Jakość, którą udało się nam uzyskać ma ogromny potencjał, którym chcemy podzielić się z każdym, kto tak jak my chce rozwijać rynek konopny w Polsce 

– mówi Piotr Liroy-Marzec, Prezes Zarządu, współwłaściciel LiRoyal.

Dla wszystkich inwestorów przewidziane są dodatkowe benefity, w tym m.in. zniżki na produkty LiRoyal™, boxy inwestora z produktami marki oraz limitowane kolekcjonerskie albumy Liroy’a z autografem. 

Spółka LiRoyal™ dąży do jak najszybszego generowania zysku i jej celem jest wypłacić pierwszą dywidendę już w 2023 roku.

Lata doświadczeń i najlepsi eksperci

Współwłaścicielami LiRoyal™, oprócz Piotra Liroya-Marca, są również Patryk Działkowski i Maciej Sagal. Obaj mają doświadczenie w prowadzeniu biznesu w Polsce i na rynkach zagranicznych. Patryk Działkowski prowadzi firmę GoldGreen™, lidera w ekstrakcji i przygotowywaniu produktów opartych o kannabinoidy CBD, CBN czy CBG. Maciej Sagal jest właścicielem systemu IT KingAPP®, czyli rozwiązania, które odpowiada za infrastrukturę IT oraz działania programistyczne, w tym m.in. system sklepowy, magazynowy, logistyczny oraz ERP produkcyjny.

Planowana oferta LiRoyal™ składa się 26 produktów. Większość z nich będzie sprzedawana w sklepie internetowym marki, ale także w wyspecjalizowanych sklepach stacjonarnych, zarówno polskich jak i zagranicznych. 

Strona emisji: emisja.liroyal.pl

[artykuł sponsorowany]

Zobacz także:

Artur Szpilka po przegranej: Pierwszy raz mam tak, że nie mogę chodzić!

Porażka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim w walce wieczoru gali KnockOut Promotions to nie jest jedyne zmartwienie 32-latka. „Szpila” – jak się okazało po USG – ma podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego. O kontuzji poinformował na swoich mediach społecznościowych sam zawodnik.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarz tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.