MMA PLNajnowszeBez kategoriiWyprzedaż organizacji – tym razem…

Wyprzedaż organizacji – tym razem…

Sensacyjne wieści z miejsca, gdzie obecnie jest największy przyrost naturalny Polaków – mianowicie najbardziej znana tamtejsza organizacja MMA – przodownik na rynku od 2002 – jak ogłosiły media ma się od dzisiaj stać większa i lepsza…

Gamrot - Dos Anjos

No dobra- do rzeczy: Pro Elite ogłosiła dziś przejęcie Cage Rage– oświadczenie wydał sam Gary Shaw– prezydent Elite XC (a także znany promotor walk bokserskich- m.in: Lennox Lewis vs. Mike Tyson, Joe Calzaghe vs., Jeff Lacy)

“To wspaniały dzień dla naszych organizacji, lecz największymi zwycięzcami są fani. W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy dołączyliśmy do czołówki MMA wspaniałymi, świetnie obsadzonymi galami. Wraz z przejęciem Cage Rage nasz rozwój zdecydowanie się przyspieszy. Mam wielką nadzieję zrobić młodych angielskich zawodników mistrzami świata- tak jak Ricky’iego Hattona w boksie”

Natomiast dyrektor operacyjny William Kelly skomentował całość następująco:

Pro Elite ma w planach utrzymać status Cage Rage jako organizacji nr 1 w UK oraz wspomóc ją w rozwoju, jako iż jest tam „królem” i ta umowa pozwoli uzyskać jej prawdziwy potencjał. Wielka Brytania jest wspaniałym miejscem dla MMA, które staje się tam z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Duch brytyjskiego buldoga ma się wspaniale i pomożemy Cage Rage, by szczekał on głośniej na całe wyspy i Europę.

Prezes Pro Elite Douglas DeLuca stwierdził, iż CR jest wspaniała marketingowo- ze względu na świetne kontrakty z TV- stąd też decyzja odnośnie Cage Rage była naturalnym wyborem.

Oj dzieje się dzieje w tym miesiącu w świecie MMA. Jak dla mnie Pro Elite świetnie sobie poczyna na rynku MMA. Najpierw fuzja ze Strikeforce, teraz przejęcie Cage Rage. Potencjałw zawodnikach mają niezły, lecz jak dla mnie brakuje im spójności- galę słabo reklamowane, brakuje im konkretnych nazw- wprowadzają mały zamęt. Ale jak się wszystko ustabilizuje i podpiszą kilka gwiazd z byłego PRIDE, to w niedługim czasie mogą stać się poważną konkurencją dla UFC

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis