MMA PLNajnowszeBez kategoriiWypadek samochodowy z udziałem Krzysztofa Kułaka!

Wypadek samochodowy z udziałem Krzysztofa Kułaka!

kulak.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Bardzo nie przyjemna przygoda spotkała wracającego po dziesiątej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” fightera z Częstochowy, Krzysztofa Kułaka. Jadącemu wraz z czwórką przyjaciół zawodnikowi zajechał drogę inny pojazd. Kierujący nim kolega „Modela”, który, na co dzień jest zawodowym kierowcą próbował wyminąć ten samochód. Udało się, lecz auto marki Audi A6 wraz z pasażerami (w tym również Kułak) wjechało do pobliskiego rowu i zatrzymało się między stojącymi nieopodal drzewami. – Jechaliśmy sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę i nagle nie wiadomo skąd wyskoczył nam ten samochód. Cud, że wszyscy żyjemy i nikomu nic się nie stało! Dzisiaj już mogę powiedzieć, że dostałem drugie życie – opowiada Kułak.

Siła uderzenia była ogromna, a najlepiej świadczy o tym fakt, że pojazd zawodnika czeka kasacja! Żeby tego było mało „Model” nie miał opłaconej składki AC, więc na pieniądze z ubezpieczenia nie ma co liczyć. – Samochód był niedawno kupiony. Nie miałem kasy, aby zapłacić za AC. Lecz powtórzę jeszcze raz, że cieszę się, że żyjemy i nic nikomu się nie stało – wyznaje.

Dlaczego Krzysiek nie pozostał w Warszawie i nie wracał do siebie za dnia? – W weekendy mam szkołę. W sobotę od rana miałem mieć zajęcia i dlatego zaraz po walce z Knaapem postanowiłem wracać do Częstochowy – kończy fighter KSW Team.

Źródło: www.konfrontacja.com

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis