MMA PLMateusz GamrotWyniki oglądalności UFC z udziałem Mateusza Gamrota na Polsacie Sport

Wyniki oglądalności UFC z udziałem Mateusza Gamrota na Polsacie Sport

Foto: Screen

Są już wyniki oglądalności ostatniej gali UFC z udziałem Mateusza Gamrota, która była transmitowana na antenie Polsatu Sport (od walki Polaka). Wygląda na to, że “Gamer” przyciągnął dużą liczbę kibiców przed telewizory!

Przypominamy, że Mateusz Gamrot na sobotniej gali UFC on ABC 2 znokautował w drugiej rundzie Scotta Holtzmanna i odniósł premierową wygraną w oktagonie UFC. Dla “Gamera” była to druga walka stoczona dla światowego giganta i druga, za którą został nagrodzony bonusem pieniężnym.

Wyniki oglądalności UFC z udziałem Mateusza Gamrota na Polsacie Sport

Na oglądalność gali z udziałem “Gamera” miały wpływ europejskie godziny transmisji. Wydarzenie można było śledzić już od godzin popołudniowych, a Polak wychodził do oktagonu chwilę po godzinie 20:00 czasu polskiego.

To sprawiło, że walkę Gamrota w UFC oglądała duża liczba widzów.

Jak czytamy w mediach społecznościowych galę UFC: Vettori vs Holland oglądało średnio 101 163 widzów. To bardzo dobry wynik dla transmisji gal amerykańskiej organizacji w PS. Lepszy wynik natomiast zanotowała piątkowa gala bokserska Babilon Promotions z walką wieczoru Lodzik vs Kucharski. Tę galę na antenach Polsat u oglądało średnio 136 699 widzów. Trzeba zaznaczyć jednak, że gala ta była dostępna także na otwartym kanale Super Polsat.

Skoro UFC z Mateuszem Gamrotem w rozpisce zanotowało tak dobre wyniki oglądalności, to przypominamy raz jeszcze jego nokaut z sobotniej gali:

Zobacz także:

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”.

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.