MMA PLUFCWyniki oglądalności UFC 267: Jan Błachowicz magnesem!

Wyniki oglądalności UFC 267: Jan Błachowicz magnesem!

Gala UFC 267 przyniosła wiele emocji. Zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych. Na tej gali mogliśmy ujrzeć aż trzy pojedynki z udziałem polskich reprezentantów. To na pewno przyciągało widzów. Było wiele materiałów promujących gale.

W Polsacie Sport została wyemitowana część karty wstępnej i całość karty głównej. Na gali były 3 polskie pojedynki. Do klatki kolejno wychodzili: Michał Oleskiejczuk, który zmierzył się z Shamilem Gamzatovem, Marcin Tybura, który podjął doświadczonego Alexandra Volkova i Jan Błachowicz, który bronił pasa z Gloverem Teixeria.

Wyniki gali UFC 267 -> TUTAJ.

Wyniki oglądalności – robią wrażenie!

Pan Andrzej Kostyra na swoim twitterze poinformował o wynikach oglądalności gali UFC 267. Wyniki mogą robić wrażenie. W peeku gale oglądało około 431 tys. osób.

To są naprawdę świetne wyniki. Zestawiając te wyniki z galą UFC 259, gdzie Błachowicz walczył z Adesanya. To jest deklasacja na korzyść UFC 269. Gala UFC 259 miała w peeku 203 509 osób. Na UFC 269 średnia miała lepsze wyniki. To pokazuję jak się rozwijają sporty walki w Polsce. Wyniki naprawdę mogą cieszyć.

Zobacz także:

Widzieliście zapewne, że Chimaev coś krzyczał do Dana White’a. Wiecie co?

Khamzat Chimaev na walce krzyczał do szefa UFC, że chce starcia z… Brockiem Lesnarem!

Czy walka popularnego mnicha była ustawiona?

Chińczycy ustawili walkę mnicha Shaolin? Nokaut wygląda podejrzanie! [WIDEO]