MMA PLNajnowszeFFFWyniki FFF: Capoeira górą! “Fit Dzik” znokautowany przez “Graduado Camaro”!

Wyniki FFF: Capoeira górą! “Fit Dzik” znokautowany przez “Graduado Camaro”!

W kolejnej walce gali FFF 1 w Zielonej Górze kibice oglądali człowieka, który zdołał zrzucić ponad 100 kilogramów – Tomasza Łomnickiego (0-1) oraz specjalistę od capoeiry  – Mateusza Stawskiego (1-0).

Wyniki FFF: Capoeira górą!

Lepszy okazał się “Graduado Camaro”, który pokonał “Fit Dzika” przez nokaut w pierwszej rundzie. Było to zwycięstwo nad zdecydowanie większym i silniejszym przeciwnikiem!

Choć walka zaczęła się z wyraźną przewagą “Fit Dzika”, który próbował szybko skończyć przeciwnika, najpierw poddaniem w stójce, a potem ciosami w stójce, to po nieco ponad minucie, Stawski wyprowadził kontrę w postaci ciosów sierpowych, po których przyjęciu “Fit Dzik” zaczął tracić kontrolę.

Stawski poszedł za ciosem i po serii uderzeń zmusił sędziego do przerwania pojedynku nad większym przeciwnikiem.

Mistrz capoeiry okazał się lepszy od “Fit Dzika”!