MMA PLDon KasjoWymiana zdań pomiędzy Ferrarim, a Don Kasjo: Polaka znokautowałem, a Ty się z nim męczyłeś… [WIDEO]

Wymiana zdań pomiędzy Ferrarim, a Don Kasjo: Polaka znokautowałem, a Ty się z nim męczyłeś… [WIDEO]

Czy ta historia znajdzie swój koniec w klatce Fame MMA ? Przed kilkoma dniami podczas liva doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Don Kasjo, a Amadeuszem Ferrari. Zobaczcie o co poszło!

Przyszliśmy się pośmiać, bo dostałeś od Wiewióra

Don Kasjo jako pierwszy zaatakował Amadeusza, śmiejąc się z jego porażki z Maksymilianem Wiewiórką na Fame MMA 8. Ferrari nie pozostał jednak dłużny, sugerując, że w przeszłości Kasjusz także przegrał z Wiewiórem.

Ty też dostałeś od Wiewióra w pi*dę człowieku, nawet się przyznałeś do tego, przecież Wiewiór cię zdominował, co ty gadasz?

Na livie widać jak Amadeusz szuka nagrania z walki, aby udowodnić, że Wiewiór rzeczywiście pokonał Don Kasjo. Na koniec Ferrari spytał Kasjusza jak było naprawdę, co ten skwitował krótkim:

Wygrałem

Polaka ja znokautowałem, a ty się z nim męczyłeś

W podobnym tonie Ferrari odniósł się do walk, jakie obaj zawodnicy stoczyli z Adrianem Polańskim. Na dowód swojej wyższości nad Kasjuszem Amadeusz stwierdził, że on znokautował Polaka, a Don Kasjo się z nim męczył.

Na razie tak, Polaka ja znokautowałem, a ty się z nim męczyłeś, a Wiewiór cię obalił i była tam pełna dominacja.

Wymiana zdań między oboma zawodnikami trwała ponad 10 minut i obfitowała w zaczepki rzucane z obu stron. Wydaje się, że może to być idealny scenariusz na walkę na jednej z kolejnych gal Fame MMA. Zarówno Amadeusz jak i Don Kasjo należą do najbardziej charyzmatycznych postaci w federacji, więc taki pojedynek z pewnością wiązałby się z dużym zainteresowaniem kibiców.

Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Zobacz także:

Walka Różala była zagrożona do samego końca: Tak naprawdę nie powinien wychodzić do tego pojedynku!

Mimo, że od gali Genesis minęły już ponad dwa miesiące, cały czas dowiadujemy się ciekawych faktów odnośnie tego wydarzenia. Przy okazji wywiadu podsumowującego 2020 rok udzielonego portalowi InTheCage, Artur Ostaszewski – menadżer Marcina Różalskiego opowiedział o stanie, w jakim jego zawodnik był przed walką. Jak się okazuje, Genesis mogło się w ogóle nie odbyć.

Szpilka podsumowuje 2020 rok! ”Szpila” jeszcze zaskoczy?

Artur Szpilka postanowił podsumować 2020 rok, który był ciężki dla naszego boksera. ”Szpila” zapowiada dużą walkę i… Sami zobaczcie!