MMA PLUFCWymiana na linii Crute – Oleksiejczuk! “Wycisnę z ciebie sterydy” [WIDEO]

Wymiana na linii Crute – Oleksiejczuk! “Wycisnę z ciebie sterydy” [WIDEO]

Foto: strefasztukwalki.pl

22 lutego Michał Oleksiejczuk (14-3, 1NC) powróci do klatki UFC, mierząc się z Jimmym Crute (10-1). Obaj panowie zdążyli wymienić “uprzejmości” w związku ze zbliżającym się pojedynkiem.

Dla jednego ze wspomnianych zawodników będzie to walka odbudowująca. Oleksiejczuk wraca bowiem do oktagonu po porażce z Ovincem St. Preuxem (24-13). Crute z kolei w swoim ostatnim starciu musiał uznać wyższość Mishy Cirkunova (15-5).

Do starcia półciężkich został tydzień. Niedawno trashtalk między fighterami rozpoczął Mirosław Okniński, publikując materiał wideo w mediach społecznościowych. Trener wykrzyczał w stronę Australijczyka, jaki plan na walkę ma jego podopieczny.

Jimmy Crute będzie leżał, będzie bity, będzie płakał!

– powiedział Okniński. Słowa te szybko zostały przetłumaczone na język angielski.

Crute szybko odpowiedział polskiemu obozowi, robiąc to w tej samej konwencji. Treść słów skierowanych do Polaka wygląda następująco:

Michał, sprowadzę cię na ziemie. Potem wycisnę z ciebie wszystkie sterydy, a potem się posikasz!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

It’s all fun and games until someone pops a usada joke 🙊 . . . #ufcauckland #ufc

Post udostępniony przez Jim Crute (@jimmycruteufc)

O tym, kto wygra, przekonamy się podczas UFC Fight Night 168. Starcie “Lorda” z “The Brute” będzie drugą walką wieczoru wydarzenia. Czołowymi postaciami eventu są Paul Felder (17-4) oraz Dan Hooker (19-8). Kolejną okazję do pokazania swoich umiejętności otrzymała także Karolina Kowalkiewicz (13-4).