MMA PLArchiwumBez kategoriiWygrana !!!!!!! KSW,SdW oraz Hania!

Wygrana !!!!!!! KSW,SdW oraz Hania!

koszulka.jpg
Koszulka z autografami zawodników KSW9

MMA.pl największym portalem

Pisząc o sukcesie imprezy KSW 9 muszę koniecznie powiedzieć o jeszcze jednym sukcesie jaki został osiągnięty dzięki tej gali. Krótko przed galą zespół redakcyjny miesięcznika SdW zaapelował na wszystkich możliwie dostępnych platformach medialnych o wsparcie i pomoc pieniężną dla chorej 11 miesięcznej dziewczynki. Aby ta akcja miała sens i była możliwa do przeprowadzenia, ludzie z SdW musieli wykazać się fachowością i wiedzą by wszystko zorganizować według przepisów polskiego prawa.

Pierwsze kroki SdW skierowało do: Fundacja Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, która formalnie wspierała całą akcję ( uzyskanie zgody i załatwienie niezbędnych pozwoleń). Kolejnym mocnym ogniwem w tym łańcuszku ludzi dobrej woli byli właściciele Federacji KSW, Panowie; Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski. Redakcja SdW przedstawiła obu Panom projekt przedsięwzięcia i natychmiast uzyskała zgodę na przeprowadzenie zbiórki pieniędzy dla malutkiej Hani. Ponownie wielkie słowa uznania dla tych ludzi.
Po oficjalnych otwarciu gali, konferansjer ogłosił publicznie o zbiórce oraz zaprezentował zgromadzonym wolontariuszy, którzy do specjalnie przygotowanych puszek zbierali pieniądze na leczenie malutkiej Hani.
Akcja ruszyła i zakończyła się pełnym sukcesem. Wolontariusze w swoje puszki zebrali od zebranych na Torwarze 4 109.60 zł ( cztery tysiące sto dziewięć / 60 zł). Pieniądze już zostały przekazane rodzicom Hani. Na pewno zostaną odpowiednio wykorzystane, tym bardziej, że jak zapewniają lekarze jest duża szansa na wyleczenie dziecka.

Redakcja Perfekt-tv ( www.perfekt-tv.pl ) oraz MMABlog (www.mmablog.pl ) postanowiła czynie poprzeć ta akcję. Już od jutra na ALLEGRO będzie można licytować koszulkę z autografami wszystkich zawodników KSW9. Cały dochód z licytacji przekażemy dla Hani. Wszystkie informacje o tej akcji już jutro.

Udało mi się przez chwilę porozmawiać z tatą Hani Panem Ziemowitem Wardeckim. Oto co ze łzami w oczach powiedział:

W imieniu własnym mojej żony Elżbiety oraz naszej malutkiej Hani pragnę bardzo serdecznie podziękować właścicielom KSW : Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu, organizatorom Konfrontacji Sztuk Walki 9, Przemysławowi “Dżadży” Frankowskiemu i stacji Antyradio, telewizji Polsat, za umożliwienie i przeprowadzenie zbiórki publicznej na rzecz mojej poważnie chorej córki Hani.
Dziękuję wszystkim, którzy ofiarowali datki na ten szczytny cel – działaczom i kibicom, fotoreporterom i ludziom mediów. Te małe i te naprawdę spore – wszystkie są równie ważne. Zebraliśmy 4109,60 zł, 5 euro i 50 koron czeskich.

Serdecznie dziękujemy załodze miesięcznika “Kulturystyka i fitness Sport dla wszystkich” , “Replay 24 ” oraz “Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą” bez, których tak znacząca pomoc byłaby niemożliwa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis