MMA PLUFCWygrał z Gamrotem, a teraz celuje w Pimbletta! Guram Kutateladze chce kolejnego głośnego rywala z Europy!

Wygrał z Gamrotem, a teraz celuje w Pimbletta! Guram Kutateladze chce kolejnego głośnego rywala z Europy!

Foto: Screen

Najpierw wygrał z Mateuszem Gamrotem i mocnym akcentem zaczął swoją przygodę z UFC, a teraz chce kolejnego głośnego rywala z Europy! Guram Kutateladze rzucił wyzwanie Paddy’emu Pmiblettowi!

Paddy Pimblett to były mistrz wagi piórkowej Cage Warriors, który swoje ostatnie walki toczy w dywizji lekkiej. “Baddy” to niezwykle charyzmatyczna i rozpoznawalna marka na europejskim rynku mieszanych sztuk walki. Anglik ostatnio dołączył do UFC i czeka na ogłoszenie swojego debiutu w największej organizacji MMA na świecie.

Wygrał z Gamrotem, a teraz chce Pimbletta! Guram Kutateladze chce kolejnego głośnego rywala z Europy!

Wyzwanie Pimblettowi rzucił jedyny pogromca Mateusza Gamrota w karierze – Guram Kutateladze. Gruzin, który pokonał “Gamera” niejednogłośną decyzją sędziów po świetnej walce nagrodzonej bonusem za “walkę wieczoru” ówczesnej gali, teraz rzucił publiczne wyzwanie Anglikowi:

“Sean Shelby, proszę zestawcie mnie z nowym superstarem Paddym Pimblettem w UFC w czerwcu. Zobaczymy czy z niego taki “Baddy.”

A Wy chcielibyście zobaczyć pojedynek Kutateladze vs Pimblett w UFC? Na kogo byście stawiali w tym starciu?

Zobacz także:

Aleksandar Ilić vs. Tomasz Jakubiec na KSW 60

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) ponownie pojawi się w klatce KSW 24 kwietnia. Na gali KSW 60 rywalem „Jokera” będzie Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.