MMA PLBoksWybrał Nowy Sącz zamiast Abu Dhabi! Łukasz Pławecki zawalczy w boksie w swoim mieście!

Wybrał Nowy Sącz zamiast Abu Dhabi! Łukasz Pławecki zawalczy w boksie w swoim mieście!

Utytułowany polski kickbokser Łukasz Pławecki zawalczy w boksie. Polak wybrał walkę w Nowym Sączu, czyli przed własną publicznością zamiast starcia w Abu Dhabi!

Pławecki miał wystąpić 12 listopada na gali Enfusion 104 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie miał skonfrontować ręce, nogi i głowę w rywalizacji z Soufiane El Balloutim. Polak jednak wybrał inną opcję.

Łukasz Pławecki zawalczy w boksie w swoim mieście!

Łukasz Pławecki wystąpi na gali bokserskiej Challengers Boxing Night 3 w Nowym Sączu, gdzie zmierzy się w walce bokserskiej z Radoslvem Estocinem. Rywal ten ma już dziesięć walk stoczonych w boksie, a jego rekord w tej dziedzinie wynosi 8-2.

Dla Pławeckiego będzie to trzecie starcie w zawodowej szermierce na pięści. Dotychczas w swojej sportowej karierze równie często jak rąk używał też nóg, bowiem święcił triumfy w kickboxingu. W boksie natomiast ma stoczone 3 walki. Wszystkie trzy wygrane.

Gala Challengers Boxing Night 3 odbędzie się 6 listopada i będzie transmitowana w TVP Sport. Głównym bohaterem imprezy jest Krzysztof Diablo Włodarczyk.

Zobacz także:

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę!

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Plakat MMA VIP 3 ujawniony! Najman, GSP, Polski Ken i Michał Pasternak w roli głównej!

No to już wiemy bardzo dużo! Plakat nadchodzącej egzotycznej gali MMA VIP 3 ujawniony! A na plakacie tym widzimy uczestników nadchodzącej gali organizowanej przez Marcina Najmana!