WWE zapowiada ważne ogłoszenie z Cainem Velaquezem, Brockiem Lesnarem i Tysonem Furym

Foto: Wrestling Observer Newsletter
Foto: Wrestling Observer Newsletter

Organizacja zawodowego wrestlingu WWE zapowiada na piątek specjalne ogłoszenie, które obejmie kilka światowych gwiazd sportów walki.

Ogłoszenie zostanie podane o godz. 21:00 czasu polskiego. Będzie ono dotyczyć Caina Velasqueza, Brocka Lesnara, Tysona Fury’ego oraz Brauna Strowmana.

Velasquez i Lesnar spotkali się w ringu w zeszły piątek. Po tym jak Brock zdobył pas mistrzowski, jego dawny adwersarz wkroczył do ringu i zdemolował mistrza. Historia została poprowadzona tak, iż jej kontynuacja wydaje się nieunikniona.  Na dodatek Cain Velasquez został właśnie usunięty z rankingu wagi ciężkiej UFC. Analogiczna sytuacja wystąpiła również przy okazji rozpoczęcia przygody z WWE przez byłą dominatorkę wagi koguciej UFC Rondę Rousey.  Przypomnijmy, że Cain Velasquez w 2010 roku odebrał Lesnarowi kategorii ciężkiej UFC. Wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali UFC 121.

Na piątkowej debiutanckiej gali WWE w telewizji FOX poza tym pojawił się również Tyson Fury. Były bokserski mistrz wagi ciężkiej wszedł w interakcję z Braunem Strowmanem (prawdziwe nazwisko Adam Scherr), amerykańskim wrestlerem i byłym strongmanem. Storyline w tym zakresie również będzie kontynuowany.

Wydaje się bardzo prawdopodobne, iż powyższe ogłoszenie będzie dotyczyć gali Crown Jewel  w Rijadzie, którą zaplanowano na 31 października. To właśnie w Arabii Saudyjskiej powinniśmy zobaczyć starcia Velasqueza z Lesnarem i Fury’ego ze Strowmanem.