MMA PLKSWWspomnienie pierwszej gali KSW. Martin Lewandowski i pierwszy mistrz giganta zabrali głos!

Wspomnienie pierwszej gali KSW. Martin Lewandowski i pierwszy mistrz giganta zabrali głos!

Foto: Facebook/ Martin Lewandowski

27 lutego 2004 roku odbyła się gala Konfrontacji Sztuk Walki. 17 lat od tamtego wydarzenia wspomnienie pierwszej gali KSW opublikowali w mediach społecznościowych pierwszy mistrz Federacji KSW w historii oraz jeden z właścicieli – Martin Lewandowski.

Gala KSW 1 odbyła się w restauracji Champion w hotelu Marriott w Warszawie. Odbyła się ona na zasadzie turnieju. Udział w nim wzięło 8 zawodników. Wystąpili tam wyłącznie Polacy. Aby wygrać turniej trzeba było odnieść trzy zwycięstwa jednego wieczoru. W finale wywodzący się z taekwondo Łukasz Jurkowski pokonał sambistę Romana Szaszkowa (2-1).

https://mma.pl/wp-content/uploads/2019/02/drabinka-KSW-1.jpg

Wspomnienie pierwszej gali KSW. Martin Lewandowski i pierwszy mistrz giganta zabrali głos!

Dzisiaj właśnie Łukasz Jurkowski oraz Martin Lewandowski zamieścili w mediach społecznościowych wpisy na temat tamtego wydarzenia:

“Dokładnie 17 lat temu rozpoczęła się piękna życiowa przygoda z MMA. Dnia 27 lutego 2004 odbyła się pierwsza gala Konfrontacja Sztuk Walki w restauracji Champions, warszawskiego hotelu Marriott. Po trzech turniejowych pojedynkach zostałem pierwszym mistrzem👊🏻

Marzenia się spełniają. Trzeba tylko pomóc w ich spełnianiu ciężką pracą. Mówi to zwykły chłopak z legionowskich bloków, który szukał dla siebie miejsca na świecie. Spełniajcie marzenia. Macie tylko jedno życie❤️

Dokładnie 17 lat temu rozpoczęła się piękna życiowa przygoda z MMA. Dnia 27 lutego 2004 odbyła się pierwsza gala…

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Saturday, February 27, 2021

“17 lat temu! Prawie 1/3 mojego życia. W tym niepozornym dniu, 300 świadków w kultowej już restauracji Champions, miało okazje przeżyć pierwsza gale KSW1.
Pamietam z tego dnia, że mało pamietam. 😂. Byłem kompletnie poruszony całym wydarzeniem, skalą emocji, ilością pracy jaką miałem. To był dla mnie prawdziwy dziki zachód.
Nic nie zapowiadało, że od tego dnia zacznie się nowa era dla tej dyscypliny.”

17 lat temu! Prawie 1/3 mojego życia. W tym niepozornym dniu, 300 świadków w kultowej już restauracji Champions, miało…

Posted by Martin Lewandowski on Saturday, February 27, 2021

Zobacz także:

Kim jest Patryk ”Kizo” Woziński? Przeciwnik Popka na FAME MMA 9!

Czas na przedstawienie bohaterów walki wieczoru zbliżającej się gali FAME MMA 9, która odbędzie się szóstego marca. Będzie to starcie popularnych raperów. Popek Monster (4-4) w drugim pojedynku w freakowej organizacji zmierzy się z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim (0-1). Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ”Król Albanii”.

”Zadyma” wygrywa turniej GROMDA 4! Zrobił na was wrażenie?

Tomasz “Zadyma” Gromadzki pokonał Pawła “Byka” Strzelczyka w finale turnieju na GROMDA 4. Rywal po drugiej rundzie nie był w stanie kontynuować pojedynku na skutek kontuzji ręki.

Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala w UFC! To będzie ciężka przeprawa!

Mateusz Gamrot (17-1) doczekał się! Reprezentant Czerwonego Smoka najbliższy pojedynek ma stoczyć dziesiątego kwietnia. Przed byłym podwójnym mistrzem KSW będzie niemałe wyzwanie.