MMA PLCiekawostkiWspólny trening Joanny Jędrzejczyk i… Anny Lewandowskiej! Jest nagranie! [WIDEO]

Wspólny trening Joanny Jędrzejczyk i… Anny Lewandowskiej! Jest nagranie! [WIDEO]

Foto: Facebook/ Anna Lewandowska

W czasie, kiedy pandemia koronawirusa i rządowe obostrzenia zabraniają ćwiczeń na siłowniach, w salach fitness i salach crossfit, sportowcy i sportsmenki przygotowują na fanów coś ekstra. Czymś takim jest wspólny trening Joanny Jędrzejczyk i… Anny Lewandowskiej.

Dwie doskonale znane w świecie sportu postaci – jedna to była mistrzyni wagi słomkowej UFC, wieloletnia dominatorka i ikona kobiecego MMA, a druga to trenerka, była zawodniczka karate, dietetyczka i motywatorka. Prywatnie żona najlepszego piłkarza globu Roberta Lewandowskiego.

Panie postanowiły połączyć siły i opublikowały w mediach społecznościowych film ze wspólnego treningu.

Przyłączacie się?

Wspólny trening Joanny Jędrzejczyk i… Anny Lewandowskiej! Jest nagranie!

Joanna Jędrzejczyk tak podsumowała występ i wspólny trening z Anną Lewandowską:

“Yeah💥 To był naprawdę udany trening💪🏼 Nie uważacie?😃 Ja dzisiaj jestem mega zakwaszona po wczorajszych wyścigach na torze🏎 Jazda była szybka i dynamiczna ale szczerze to nie spodziewałam sie dziś takiego zmeczenia🥺🤣 Kto dziś ćwiczył z nami?🙋🏻‍♀️ Inne treningi sprawdzajcie w @diet_training_by_ann 📲 Dobranoc❣️
Dziękuję @annalewandowskahpba i oczywiście Wam wszystkim za tak liczną obecność😃”

Zobacz także:

Mistrz FEN odkryciem roku w nordyckim MMA! Wcześniej wyróżniono Khamzata Chimaeva

Mistrz FEN odkryciem roku w nordyckim MMA! Chodzi o postać Jonasa Magarda, który z przytupem zadebiutował w organizacji Pawła Jóźwiaka i od razu zdobył pas mistrzowski wagi koguciej.

Poważne problemy Różala! Istniało ryzyko nowotworu!

W ostatnich dniach pisaliśmy o poważnych problemach zdrowotnych, z którymi Marcin Różalski borykał się przed pojedynkiem z Joshem Barnettem. W rozmowie z firmą KRUK’s different, która jest jego sponsorem, Różal opowiedział o schorzeniach jakie trapiły go w ostatnich miesiącach. Jednak z postawionych diagnoz była początkowo przerażająca.

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską.