MMA PLUFCWspólny trening braci Diaz! Wystąpią na tej samej gali UFC?

Wspólny trening braci Diaz! Wystąpią na tej samej gali UFC?

Foto: Instagram/ ESPN

Za nami wspólny trening braci Diaz! Jedno z najsłynniejszych rodzeństw w światowym MMA przygotowuje się do swoich kolejnych walk, choć dla starszego z braci – Nicka Diaza to może być powrót po ponad sześciu latach!

W sieci pojawiły się zdjęcia pokazujące wspólny trening Nicka i Nate’a. Amerykańskie media spekulują, czy bracia wystąpią na tej samej gali FUC już w 2021 roku.

Wspólny trening braci Diaz! Wystąpią na tej samej gali UFC?

Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana niż się niektórym wydaje. O ile Nate Diaz jest związany kontraktem z UFC i amerykański gigant szykuje dla niego kolejne zestawienie, to Nick Diaz pozostaje nieaktywny od stycznia 2015 roku i jego powrót jest ciągle poddawany w wątpliwość.

Nie mniej, obaj bracia przygotowują się do potencjalnych walk wspólnie trenując. Przykład takiego treningu mamy poniżej:

Jakie będą następne walki braci Diaz? Mówi się, że Nate stanie do rewanżowego starcia z Jorge Masvidalem, którego stawką ma być pas mistrzowski BMF (największego skurwiela). Nick Diaz natomiast prowadzi aktualnie rozmowy na temat potencjalnego kontraktu. Jeśli jego wynagrodzenie będzie się zgadzało, to jest on chętny na wejście do oktagonu w 2021 roku.

Czy wówczas zobaczymy braci Diaz na tej samej gali?

Zobacz także:

Dana White krytykuje sędziego walki Herman vs. Rodriguez: Jeb**ny poziom Mazzagattiego

Szef UFC Dana White krytykuje sędziego walki Ed Herman vs. Mike Rodriguez, który w drugiej rundzie pojedynku popełnił ogromny błąd w interpretacji ciosów. Pomyłka sędziego Chrisa Tognoniego kosztowała Rodrigueza wygraną.

Mirosław Okniński ostro o szefie FAME MMA: Rozporek, Pana dni w MMA są policzone!

Mirosław Okniński nie zamierza odpuszczać ostatnio gorącego tematu. Czołowy trener w Polsce w mediach społecznościowych ponownie postanowił wypowiedzieć się o szefie FAME MMA!

Don Kasjo przyznał się do hazardu! Zdradził najwyższą kwotę, jaką przegrał w kasynie!

Kasjusz Życiński, czyli dla wielu fanów sportów walki znany Don Kasjo przyznał się do hazardu i do tego, że ma problem z tą rozrywką, która ewidentnie go wciągnęła. Gwiazdor FAME MMA podał także najwyższą kwotę, jaką zostawił w kasynie.