MMA PLDenis ZałęckiWściekły Denis Załęcki rzucił się na Kwiecińskiego: Ty c*po! [WIDEO]

Wściekły Denis Załęcki rzucił się na Kwiecińskiego: Ty c*po! [WIDEO]

Tu jest prawdziwy konflikt. Denis Załęcki nie wytrzymał i w pewnym momencie ruszył w stronę Alana Kwiecińskiego. Potrzebna była interwencja ochrony. ”Bad Boy” zniszczył telewizor…

Załęcki

Kwieciński dziewiętnastego czerwca odnotował drugie zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wystąpił na gali Runda X: DWM Fight Night w Białogardzie. Alan w drugiej odsłonie poddał Bartosza Graczyka.

Wcześniej Alan pojawił się na jubileuszowej gali FAME MMA 10, gdzie stoczył swój trzeci pojedynek w freaowej organizacji. Alan stanął przed rewanżem z Piotrem Pająkiem, lecz tym razem w formule MMA. Kwieciński postawił twarde warunki, a w stójce udowodnił, że potrafi mocno zaskoczyć. Ostatecznie chwila nieuwagi w drugiej rundzie i Pająk mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Awantura!

Dzisiaj doszło do ”Rundek”. W pewnym momencie Denis Załęcki nie wytrzyma i rzucił się na przeciwnika. W ruch poszła też butelka…

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Witalij Kliczko apeluje do Niemiec: To jest brak wsparcia i zdrada przyjaciół! Co wy na to?

Sytuacja na Ukrainie za moment może być bardzo poważna. W tym momencie na granicy pojawiło się liczne wojsko rosyjskie. Witalij Kliczko prezydent Kijowa ma ważny apel do Niemiec.

Krzysztof Rozpara mocno o zachowaniu Don Kasjo: Nie będzie nam Kasjusza brakować! Zaskoczeni?

Niedawno było głośno o tym, że popularny Kasjusz Życiński został włodarzem organizacji PRIME SHOW MMA. Wiele było dywagacji co na ten temat sądzą założyciele FAME, jeden z nich udzielił odpowiedzi w wywiadzie dla Tomasza Majewskiego z FightsportPL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis