MMA PLNajnowszeMateusz GamrotWschodząca gwiazda wagi lekkiej UFC chce walki z Mateuszem Gamrotem: Ostatnio wygrał, bo rywal doznał kontuzji

Wschodząca gwiazda wagi lekkiej UFC chce walki z Mateuszem Gamrotem: Ostatnio wygrał, bo rywal doznał kontuzji

Benoit Saint-Denis to wschodząca gwiazda wagi lekkiej organizacji UFC. Francuz jest świeżo po efektownym zwycięstwie na gali UFC 295 w Nowym Jorku i w swoim kolejnym występie chce walki z… Mateuszem Gamrotem

Wschodząca gwiazda wagi lekkiej UFC chce walki z Mateuszem Gamrotem

Saint-Denis w miniony weekend na gali UFC 295 w Nowym Jorku znokautował wysokim kopnięciem w pierwszej rundzie Matta Frevolę. Starcie to było jedną z atrakcji karty głównej gali w Madison Square Garden.

Dzięki tej wygranej, 27-latek zanotował piątą wiktorię w oktagonie z rzędu i notuje teraz rekord 5-1.

Wschodząca gwiazda wagi lekkiej UFC chce walki z Mateuszem Gamrotem: Ostatnio wygrał, bo rywal doznał kontuzji

Saint-Denis walczy bardzo efektownie i nie przechodzi to bez uwagi UFC. Francuz podczas spotkania z mediami już po gali UFC 295 przyznał, że w swojej następnej walce chciałby wystąpić w walce wieczoru gali we Francji, a jako jednego z rywali wskazał naszego rodaka:

“Będę walczył z kimkolwiek, kogo przede mną postawią, ale tak naprawdę chciałbym zrobić wielką walkę wieczoru na UFC we Francji. Taki gość jak Dustin Poirier czy Mateusz Gamrot byłby idealny. Wiem, że dla Gamrota to mało komfortowe, ale ostatnio wygrał, bo jego rywal doznał kontuzji. Proszę więc o niego, albo o Dustina Poiriera.

“Diament” ostatnio przegrał, więc musi walczyć z gościem, który jest od niego niżej w rankingu, tak to powinno działać jak przegrywasz. Wiem, że ma wielkie nazwisko, ale moje będzie jeszcze większe, bo wiem, że będę mocno pracował.”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Gamrot vs. Saint-Denis w oktagonie UFC i to w niedalekiej przyszłości? Kto według Was wygrałby to starcie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis