MMA PLMarcin NajmanWrzosek znów zaczepia Najmana. Tym razem były bokser sparodiowany [WIDEO]

Wrzosek znów zaczepia Najmana. Tym razem były bokser sparodiowany [WIDEO]

Foto: Instagram/Marcin Wrzosek
Foto: Instagram/Marcin Wrzosek

Wydawało się, że konflikt na linii Marcin Wrzosek (14-6) – Marcin Najman (1-4) powoli cichnie. Takiej tezie zaprzeczył jednak pierwszy z wymienionych zawodników, który na swoim profilu na Instagramie raz jeszcze zaatakował byłego boksera.

Słowne przepychanki pomiędzy Wrzoskiem a Najmanem trwają od jakiegoś czasu. Obaj panowie wypowiadają się o adwersarzu w dość niewybrednych słowach. Efektem takiego obrotu sytuacji są różne propozycje pojedynków, jakie jeden i drugi regularnie starają się przeforsować. Na razie nie zapowiada się jednak jakoby konflikt obu panów miał zakończyć się w klatce lub ringu.

W ostatnich dniach temat Wrzosek – Najman trochę ucichł. Okazuje się jednak, iż nieporozumienie wciąż jest żywe, co udowodnił “Polish Zombie”. Były mistrz KSW w wadze piórkowej opublikował bowiem na swoim Instagramie nagranie, na którym pewna osoba wyraźnie prześmiewa zachowanie oraz słowa “El Testosterona”. Oprócz parodiowania słów i ruchów 40-latka, autorzy materiału wideo zadbali również o założenie maski z podobizną Najmana. Filmik możecie zobaczyć poniżej.

Jak sądzicie – czy regularne słowne zaczepki sprawią, że obaj panowie w końcu spotkają się w ringu, by tam zakończyć swoje niesnaski?