MMA PLKSWWrzosek vs Sarara na KSW 73 – mamy pierwsze słowa obu zawodników po ogłoszeniu ich walki

Wrzosek vs Sarara na KSW 73 – mamy pierwsze słowa obu zawodników po ogłoszeniu ich walki

Już 20 sierpnia w Warszawie na Torwarze odbędzie się gala KSW 73, na której to kibice zobaczą pojedynek dwóch kickboxerów wagi ciężkiej, która odbędzie się w… MMA! Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara zmierzą się ze sobą o miano nieformalnego najlepszego kickboxera w naszym kraju!

Wrzosek vs Sarara

Obaj zawodnicy obecni byli na minionej gali KSW 71 w Toruniu, gdzie udzielili wywiadu dotyczącego ich zbliżającej się konfrontacji.

Ekipa MMA.PL uzyskała pierwsze słowa Wrzoska i Sarary po oficjalnym ogłoszeniu ich walki.

Wrzosek vs Sarara na KSW 73

“Fajnie by to wyglądało, jakby to odbyło się w kickboxingu, ale zdecydowałem się na przejście do KSW nie tylko ze względu na Tomka. Zdecydowałem się na przejście do KSW, żeby toczyć swoją sportową karierę w MMA i wynik tej walki, może nie dosłownie, ale zwycięzcę tej walki będzie można określić mianem najlepszego kickboksera w kraju.” powiedział Wrzosek.

Tomasz Sarara natomiast na pytanie o to, czy najbliższa walka pokaże kibicom najlepszego kickboxera wagi ciężkiej w Polsce odpowiedział tak:

“Chyba tak. Mówię chyba, ale powinienem powiedzieć, że na pewno tak. Z takich aktywnych zawodników aktualnie jestem ja i Arek. Nie chcę powiedzieć, że są byli zawodnicy, ale jest Marcin Różalski, który wrócił do aktywnej pracy, jest Łukasz Jarosz. To są takie postacie, które mogłyby mówić o sobie jako o najlepszym zawodniku, ale zostałem ja i Arek i trzeba było wybrać jednego z dwóch.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Arkadiusz Wrzosek vs Tomasz Sarara?

Zobacz także:

KSW: Zimmerman rzuca wyzwanie! Legenda K-1 po zwycięstwie z Różalem chce… Izu Ugonoha! Co wy na to?

Errol Zimmerman ma za sobą świetny debiut w KSW. 36-latek po walce w rozmowie z Mateuszem Borkiem wskazał rywala, z którym chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. Errol był pod wrażeniem największej organizacji w naszym kraju i zapewnił, że chce wrócić jak najszybciej i stoczy drugą walkę w Polsce.

Denis Załęcki ostro do Kwiecińskiego: Jak można być taką ku**ą, dla mnie jesteś skończony! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił mocno zareagować na zachowanie Alana Kwiecińskiego. ”Alanik” zapewnił, że wpłaci pieniądze na cele charytatywne, lecz sam wybierze na co je przeznaczy. ”Bad Boy” jest wściekły na Kwiecińskiego i zapewnia, że w jego oczach jest już skończony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis