MMA PLMarcin WrzosekWrzosek ponownie zmierzy się z Kałuskim jeszcze przed FAME MMA 15! Tym razem to nie będzie walka w klatce!

Wrzosek ponownie zmierzy się z Kałuskim jeszcze przed FAME MMA 15! Tym razem to nie będzie walka w klatce!

Marcin Wrzosek ponownie skonfrontuje się z Piotrem Kałuskiem znanym jako “Ochroniarz oszusta z Tindera”. Można powiedzieć, że będzie to rewanż za walkę na gali PRIME SHOW MMA 2. Co ciekawe, tym razem starcie nie odbędzie się w klatce ani ringu. Zadziwia fakt, iż zaplanowano je jeszcze przed FAME MMA 15. Czy tego typu pojedynek zaszkodzi “Polish Zombie” przed bokserskim bojem z “Sariusem”?

Marcin Wrzosek Piotr Kałuski
Foto: PRIME SHOW MMA

9 lipca w Gdyni odbyła się gala PRIME SHOW MMA 2, podczas której Marcin Wrzosek zmierzył się z ogromnym Piotrem Kałuskim na zasadach K-1 (choć sędzia tego pojedynku nie do końca wiedział w jakiej formule biją się panowie).

Początkowo rywalem “Ochroniarza” miał być “Red”, ale z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z występu na gali. “Zombie” z kolei miał zmierzyć się z “Arabem”, lecz sprawy kontraktowe nie pozwoliły mu na występ w PRIME.

Wrzosek vs Kałuski – rewanż!

Koniec końców doszło do walki Wrzoska z Kałuskim, mimo że drugi z nich miał podczas ważenia niemałe problemy ze swoim wrogiem Pawłem Bombą. “Scarface” okopał nogę Piotra i ten podczas walki z Wrzoskiem nie był w pełni sprawny. Były mistrz KSW dość łatwo rozprawił się z “Ochroniarzem” i zwyciężył przed czasem.

Byłego uczestnika TUF-a czeka 1,5-miesięczna przerwa, a po niej wskoczy do klatki FAME MMA, aby w bokserskim boju zmierzyć się z raperem “Sariusem”. Jednak zanim to się wydarzy Wrzoska czeka jeszcze “Alkoholowa Konfrontacja” z Piotrem Kałuskim w Las Palmas Pogoria. Na około 20 dni przed walką bokserską “Polish Zombie” ponownie spotka się z “Ochroniarzem“.

Kto tym razem ma większe szanse? Oceńcie sami!

Był już KAC Vegas, KAC Wawa przyszedł czas na KAC Palmas 🌴
Mamy nadzieję że nikt po naszej imprezie nie obudzi się na dachu budynku. Nie zrobi sobie niechcianego tatuażu nie będziemy też angażować w to dzikich zwierząt 🐅.
Mamy zamiar zapewnić wam maximum rozrywki dobra muzykę schłodzony alkohol 🥃.
Nasi goście Marcin Wrzosek i Piotr Kałuski przygotowali dla was pojedynek kto pokona ich na naszym siłaczu “Boxer” dostaje shota Jagermeistera🍹
Możliwe że pojawi się gość specjalny także warto być z nami w tą noc 🔥
Start 21:00
Wstęp 20zł

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis