MMA PLKSWWrzosek, Parke i Szuli są w PRIME. Komentator KSW: Sami zapracowali na aktualny status. “Zombie” reaguje na te słowa!

Wrzosek, Parke i Szuli są w PRIME. Komentator KSW: Sami zapracowali na aktualny status. “Zombie” reaguje na te słowa!

Byli zawodnicy Federacji KSW Marcin Wrzosek, Norman Parke i Grzegorz “Szuli” Szulakowski są aktualnie zawodnikami PRIME Show MMA. Cała trójka zaprezentuje się fanom nowej freakowej organizacji już w najbliższą sobotę 9 lipca na gali PRIME 2: KOSMOS w Gdyni.

Wrzosek, Parke i Szuli

Tam Marcin Wrzosek skrzyżuje rękawice z raperem – Gabrielem “Arabem” Al-Sulwim, natomiast w walce wieczoru Norman Parke zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim.

Drogę, którą obrała całą trójka skomentował na twitterze komentator KSW Dominik Durniat.

Wrzosek, Parke i Szuli są w PRIME. Komentator KSW: Sami zapracowali na aktualny status.

Zaczęło się od tego, że Durniat w takich słowach skomentował angaż całej trójki przez PRIME Show MMA:

“Norman i Zombie sami zapracowali na aktualny status. Szuli już nawet był chyba dogadany na powrót, ale wybrał inną opcję.”

Na te słowa odpowiedział już Marcin Wrzosek. Były mistrz KSW, który coraz śmielej radzi sobie we freakowych organizacjach twierdzi, że jego status gladiatora pozostał bez zmian, mimo anturażu, w którym teraz walczy:

“Określił bym dokonali wyboru, niż zapracowali na status:) moj status jako gladiatora pozostał bez zmian.”

Dominik Durniat chwilę po tym komentarzu Marcina Wrzoska doprecyzował swoje słowa zaznaczając, że nie miały mieć one negatywnego wydźwięku:

“Zapracował na swój status nie ma raczej negatywnego wydźwięku. Chodziło o to, że jesteś tam, gdzie jesteś, na skutek wyborów, których dokonałeś. Nie zamierzam oceniać tej drogi.”

Zobacz także:

PFL 2022 #6 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison wciąż niepokonana [WIDEO]

Za nami ostatnia gala sezonu regularnego PFL. W Atlancie o awans do fazy play-off rywalizowały zawodniczki wagi lekkiej i zawodnicy kategorii półśredniej.

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis