MMA PLFAME MMAWrzosek o awanturze Don Kasjo-Najman na FAME MMA 8: Takie zachowania cofają naszą dyscyplinę…

Wrzosek o awanturze Don Kasjo-Najman na FAME MMA 8: Takie zachowania cofają naszą dyscyplinę…

Foto: mmapudelek.pl

Marcin Wrzosek w mocnych słowach skomentował awanturę, do której doszło na FAME MMA 8 w Łodzi. Podczas co-main eventu zobaczyliśmy wyczekiwaną walkę Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim.

Dla obu była to czwarta walka w organizacji. Najman miał stoczyć swój drugi pożegnalny akt. ”Don Kasjo” zaś pojawił się na drugiej konferencji prasowej z pasem króla i postawił organizacji warunek. Jeśli po walce z ”El Testosteronem” nie dostanie kogoś z UFC to zakończy karierę.

Wrzosek komentuje awanturę Kasjo-Najman: Ten szczur uciekł od wpi*rdolu!

Marcin Wrzosek w mocnych słowach podsumował to co się wydarzyło w sobotę w Łodzi. ”Polish Zombie” uważa, że Marcin Najman uciekł przed kontynuowaniem walki.

Takie zachowania cofają nasza dyscyplinę 10 lat wstecz! Czy ktoś dziwi sie że Kasjusz był rozwścieczony skoro ten…

Posted by Marcin "Polish Zombie" Wrzosek on Tuesday, November 24, 2020

Takie zachowania cofają nasza dyscyplinę 10 lat wstecz! Czy ktoś dziwi sie że Kasjusz był rozwścieczony skoro ten szczur uciekł od wpierdolu faulujac (po tym obaleniu jeszcze próbował uderzać leżącego przeciwnika w walce na zasadach boksu!). Jestem przekonany że ten cham pię*ny najman zaplanował to od samego początku. A to co zaszło po walce że strony narożnika to już przeszło wszelkie pojęcie… Zwróćcie uwagę że nie tylko trener tam podszedł ale drugi skurwysyn zamachnal się jeszcze na leżącego obezwladnionego przeciwnika… z kim się zadajesz taki się stajesz, wstyd

Marcin Najman już na samym początku szukał mocnego ciosu, ale wydawało się, że nie zrobiło to żadnego wrażenia na przeciwniku. Kasjusz coraz częściej dochodzić do głosu, a wtedy Najman obalił i wyprowadził ciosy w parterze – co oczywiście było zabronione, bo walka została zakontraktowana w formule bokserskiej.

Marcin Najman został ukarany (odjęty punkt). Sędzia Szymon Bońkowski wznowił walkę. Najman wyprowadził niskie kopnięcie i mamy dyskwalifikacje.

Zobacz także:

KSW i FEN zgłasza się po Najmana? To możliwe!

Marcin Najman zdradził, że zgłosiły się po niego największej organizacje w naszym kraju. To nie koniec kariery?

Don Kasjo ostro o trenerze Najmana! Jak zakończy się ta sytuacja?

Jest wywiad z Don Kasjo po ostatniej awanturze w Łodzi. Kasjusz w mocnych słowach wypowiedział się o trenerze Herczyku