MMA PLArek TańculaWrzosek mocno o Tańculi: Skacze jakby wygrał milion dolarów! Byliśmy kumplami…

Wrzosek mocno o Tańculi: Skacze jakby wygrał milion dolarów! Byliśmy kumplami…

Mocna spina na linii Tańcula-Wrzosek? Już w przeszłości były mistrz KSW zapewniał, że chętnie zmierzy się z ”Aroyem”. Teraz poszły mocne słowa! ”Polish Zombie” zapewnia, że traktował Tańcule jako ziomeczka, ale jest mocno zaskoczony i rozgoryczony zachowaniem freak fightera.

Marcin Wrzosek ostatni pojedynek odnotował na gali FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Była to jego trzecia walka w FAME MMA. ”Polish Zombie” zmierzył się w formule K-1 z Piotrem Szeligą. ”Szeli” od samego początku szukał obszernego uderzenia. Freak fighter z Dębicy niskim kopnięciem wyciął rywala. Były mistrz KSW niefortunnie upadł na matę i doznał poważnej kontuzji. Tym samym kontynuowanie walki nie było możliwe. W tej sytuacji wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie rewanżowy pojedynek.

Wrzosek mocno o Tańculi!

Michał ”Boxdel” Baron na ”Aferkach” postanowił skontaktować się z Marcinem Wrzoskiem, który wypowiedział się o zachowaniu Arkadiusza Tańculi.

Po tym, jak złamała mi się ręka w drugą stronę, on ku*** skacze, jakby wygrał milion dolarów. Rozumiem, że jest przyjacielem Piotra i gdyby on wygrał w normalny sposób, to co innego. Gość, który uważa się za ziomka, byliśmy razem na baletach. Ja go zabierałem na after party KSW, przedstawiałem go Kawulowi – cieszy się, że ja złamałem rękę w drugą stronę i jeszcze mówi ”karma wróciła”. Wyszło jego kurew*** zachowanie.

Baron zadzwonił też do ”Aorya”.

Po co były te słowa, po co tak kozaczył, że ubije go, że to jest pompka, że mu wpie****, że bez jednej ręki, a potem przegrywa. Wiadomo, przegrana wyglądała, jak wyglądała. Ale to też nie było tak, jak ludzie próbują odjąć Szelidze. Wydarzyło się to na skutek kopnięcia. Kopnięcie było idealnie w timing.

Na koniec Wrzosek na instagramie odpowiedział na słowa Arkadiusza Tańculi.

Tak jak Arek wspomniał, byliśmy kumplami, ziomeczkami, którzy sobie dla jaj dogryzali, ale co innego jest sobie dogryzać dla jaj, a co innego skakać z radości, kiedy widzisz, że twojemu koledze – tak jak on mi powiedział, ziomeczkowi łapie się ręka w drugą stronę. No to jest zwykłe kure****. I o tym mówiłem, że to jest zwykłe kure***, takie zachowanie w wykonaniu Arka.

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis