MMA PLArkadiusz WrzosekWrzosek komentuje słowa Nitro: Tylko żeby jego kibice moich nie zaczepiali!

Wrzosek komentuje słowa Nitro: Tylko żeby jego kibice moich nie zaczepiali!

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) postanowił skomentować słowa Sergiusza “Nitrozyniaka” Górskiego, który wspomniał o potencjalnej walce z aktualnie jednym z najlepszych zawodników K-1 na świecie. ”Nitro” to gwiazda walki wieczoru FAME MMA 13 w Gliwicach – doszło wtedy do jego wyczekiwanego debiutu. Górski mógł liczyć na duże wsparcie kibiców.

Nitro

”Nitro” w sobotę na zasadach K-1 zmierzył się z Pawłem ”Unboxallem” Smektalskim. Od początku do końca popularny ”Nitrozyniak” zbierał dużo uderzeń, lecz nie były one na tyle mocne, aby znokautować. Sergiusz pod koniec pierwszej odsłony zaczął odpowiadać i zaskoczył rywala. Były deski – ”Unboxall” wstał i nie zamierzał się poddać.

Druga i trzecia runda to mocna dominacja w wykonaniu Smektalskiego. Było dużo momentów, gdy ”Nitro” patrzył na zegar i miał nadzieje, że jak najszybciej skończy się runda/walka.

Wrzosek odpowiada!

O Arkadiuszu Wrzosku (14-5, 8 KO) w ostatnim czasie jest głośno. Sergiusz ”Nitro” Górski postanowił na twitterze zapytać kibiców/fanów o potencjalne starcie z jednym z najlepszych zawodników K-1 na świecie.

Ostatnio zwolnili po dużym skandalu z jednej z najlepszych organizacji K1 na świecie polskiego zawodnika, Arkadiusza Wrzoska. Myślicie, że FAME powinien po niego sięgnąć jako mojego rywala na kolejnej gali? Ja jestem gotowy.

Wrzosek postanowił skomentować słowa ”Nitro”.

Tylko żeby jego kibice moich nie zaczepiali.

Arkadiusz Wrzosek podczas Glory 80 był bliski, aby ponownie znokautować legendarnego Badra Hari. Marokańczyka uratował czas. Walka została przerwana z powodu bójek kibiców na hali. W ostatnich dniach Glory zdecydowało się na kontrowersyjną decyzję. Organizacja postanowiło rozwiązać kontrakt z naszym reprezentantem.

Drodzy kibice. Odpowiadam na wasze liczne pytania. Zostałem zwolniony z organizacji z uwagi na wydarzenia oraz moje zachowanie podczas ostatniej gali (każdy widział moją postawę w TV oraz w nagraniach po walce), dodatkowo włodarze po cichu bez oficjalnej informacji zmienili wynik walki na remis. Nie jestem w ogóle smutny z powodu zakończenia mojej umowy ale SKĄD TEN REMIS?! Ludzi nie da się tak łatwo oszukać. Moim zdaniem prawdziwy powód można zobaczyć na załączonym zdjęciu. Pozdrawiam dobrych ludzi i dziękuje każdemu za wsparcie DO KOŃ CA!:) – napisał Wrzosek.

Niewykluczone, że Wrzosek zdecyduje się na debiut w mieszanych sztukach walki. O doświadczonym zawodniku K-1 w KSW wspomina się już od dłuższego czasu.

Zobacz także:

EMC 9: Taxi Złotówa stanie przed dużym wyzwaniem! W Niemczech zmierzy się z Erko Junem! Na kogo stawiacie?

Szesnastego kwietnia w Düsseldorfie odbędzie się gala Elite MMA Championship 9. Na karcie pojawi się nasz reprezentant. Mowa o Szymonie ”Taxi Złotówie” Wrześniu. Pogromca Marcina Najmana stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wrzesień skrzyżuje rękawice z Erko Junem (4-2).

Poznaliśmy właściciela nowej freakowej organizacji! Jest nim… Antek Królikowski! Zaskoczeni?

Royal Division to nowa freakowa organizacja. Dziś na instagramie oficjalnie poznaliśmy właściciela nowego projektu. Pierwszy event odbędzie się trzydziestego kwietnia w Opolu (Stegu Arena).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis