MMA PLMarcin WrzosekWrzosek jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce zawodnikiem PRIME SHOW MMA!

Wrzosek jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce zawodnikiem PRIME SHOW MMA!

Marcin “Polish Zombie” Wrzosek został zawodnikiem PRIME SHOW MMA i wystąpi już 9 lipca w Gdyni na PRIME 2: Kosmos. Weteran i były mistrz KSW jest kolejnym mocnym nazwiskiem zakontraktowanym na zbliżającą się galę.

Wrzosek

Wrzosek jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Może się pochwalić imponującym dorobkiem 21 zawodowych walk w MMA, z których 14 wygrał. Podczas swojej bogatej kariery wziął udział w słynnym programie The Ultimate Fighter, w którym doszedł do półfinału. Następnie zakotwiczył w KSW, gdzie zdobył pas wagi piórkowej. Po wielu krwawych wojnach w klatce KSW, dość niespodziewanie postanowił zawalczyć z Don Kasjo w formule bokserskiej. “Polish Zombie” ostatecznie przegrał na kartach punktowych, ale wyraźnie się z tym werdyktem nie zgadzał. W ostatniej swojej walce błyskawicznie rozprawił się ze znany nad Wisłą “Psychopatą” w formule gołych pięści. Z kim i w jakiej formule zmierzy się Wrzosek na PRIME 2? Przekonamy się już niedługo.

Druga edycja gali PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. Na karcie walk znajdą się czołowe polskie gwiazdy, influencerzy czy sportowcy.

Aktualna karta walk:
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs TBA
Bombardier vs Stifler
Dominika Rybak vs TBA
Jaś Kapela vs TBA
Piotr Kaluski vs TBA

Zobacz także:

Doszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób! Co wy na to?

To nie koniec! Organizacja Epic Fighting Championship ma za sobą kolejną freakową galę. W Rosji dochodzi do coraz, to bardziej szalonych freak fightów. Tak też było na ostatnim evencie, gdzie zobaczyliśmy starcie dwóch na jednego. Jeszcze tyle kilogramów w klatce nie było…

Laura Grzyb sugeruje, że z łatwością wygrałaby z Brodnicką i Kamiszką, “Cleo” odpowiada: Nie wybijaj się na moich plecach! Widzieliście?

Wczoraj obył się program Rundki z udziałem Ewy Brodnickiem i Kamili “Kamiszki” Wybrańczyk, które zmierzą się ze sobą na czerwcowej gali High League 3. Podczas programu poruszony został temat wpisu, jaki w mediach społecznościowych zamieściła pięściarka Laura Grzyb.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis