Wrestlerka popełniła samobójstwo z powodu hejtu w internecie

Foto: essentiallysports.com
Foto: essentiallysports.com

Niejednokrotnie hejt był zjawiskiem tragedii osoby, która stała się obiektem żartów oraz wyszydzania przez internautów. Kolejną ofiarą zalewu niestosownych komentarzy stała się japońska wrestlerka – Hana Kimura, która odebrała sobie życie, mając 22 lata.

Kimura była dobrze zapowiadającą się wrestlerką. Mimo młodego wieku Japonka szybko zaczęła swoją przygodę z tworzeniem show, by jeszcze jako nastolatka została ona zakontraktowana przez Wrestle-1. Po trzech latach współpracy Kimura zdecydowała się zmienić otoczenie, dołączając do World Wonder Ring Stardom.

Zawodniczka nie rozwijała się jedynie poprzez wrestling, gdyż brała ona również udział w różnych telewizyjnych show, mających jednak wiele wspólnego z główną profesją Japonki. Jak się okazało, to właśnie udział jednym z programów – Terrace House, sprawił, iż młoda wrestlerka zdecydowała się popełnić samobójstwo.

Mianowicie podczas jednego z odcinków show doszło do awantury, w której brała udział zawodniczka. Z racji, że wyszła ona na „tą złą”, otrzymała ona bardzo negatywny feedback ze strony fanów. Kimura miała okazję przeczytać wiele złych rzeczy na swój temat, co wywołało u niej depresję. Feralny odcinek został wyemitowany w marcu.

Kilka miesięcy później Japonka dokonała samobójstwa, o czym jako pierwszy poinformował dobrze znany we wrestlingowej rzeczywistości Dave Melzer. Wcześniej Kimura opublikowała na Twitterze zdjęcia pociętych rąk, które jednak szybko zostały zablokowane z powodu złamania regulaminu portalu społecznościowego. Zanim zawodniczka targnęła się na swoje życie, zdołała ona także opublikować posty na swoich social mediach, gdzie żegnała się ze swoją matką oraz kotem.

Zobacz także:

Pudzianowski zawalczy w FEN!

Federacja Fight Exclusive Night dokonała wzmocnienia w swojej wadze ciężkiej. Do projektu prowadzonego przez Pawła Jóźwiaka dołączył Krystian Pudzianowski.

Jurkowski skończy karierę MMA?

Wiele osób ostrzyło sobie zęby na rywalizację Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim. Być może do walki jednak nie dojdzie, gdyż „Juras” bardzo mocno zastanawia się nad dalszym prowadzeniem kariery.

Nowy nabytek KSW rywalem Soldicia?

Niedawno KSW poinformowało, że nowym zawodnikiem federacji został Andrzej Grzebyk. Szybko walki z Polakiem domaga się mistrz organizacji – Robert Soldić.