MMA PLArchiwumACAWracają do Polski! ACA 96 kolejną mocną galą z polskimi wojownikami!

Wracają do Polski! ACA 96 kolejną mocną galą z polskimi wojownikami!

3 dolary, czyli niecałe 12 zł… Za tak śmiesznie niską kwotę dostaniemy prawdziwe sportowe show na naprawdę wysokim poziomie. Na sobotnim ACA 96 zobaczymy wielu polskich zawodników. W łódzkiej Sport Arenie wystąpią m.in. Piotr Strus, Marcin Held, Karol Celiński i Daniel Omielańczuk. To będzie prawdziwe polskie show!

ACA 96 rozpiska transmisja
Foto: ACA MMA

ACA 96 – walka wieczoru

W karcie głównej ACA 96 zobaczymy 5 pojedynków na najwyższym światowym poziomie. Walką wieczoru będzie Tony Johnson vs. Evgeny Goncharov o pas wagi ciężkiej. ACA dba o polskiego widza, skoro mistrzowska walka królewskiej kategorii odbywa się właśnie w Polsce. Siła, moc, doświadczenie i solidne uderzenie – dwaj najlepsi zawodnicy wagi ciężkiej kaukaskiej organizacji mają podobne warunki fizyczne i świetne wyszkolenie. Potrafią nokautować, ale też przewalczyć pojedynek na pełnym dystansie. To zapowiedź wyrównanej, emocjonującej walki.

4 Polaków w karcie głównej. I to jakich! ACA 96 trzyma poziom

Dzień z Piotrem Strusem przed ACA 96

W pozostałych starciach karty głównej zobaczymy aż 4 Polaków z różnych kategorii wagowych. Wszyscy zapowiadają wysoką formę. Piotr Strus będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę po 2 porażkach z rzędu na ACA, by znów piąć się na szczyt w drodze po pas wagi średniej. Różni ludzie nie wierzyli w Strusa. On zawsze wracał  wbrew przeciwnościom. Wysoką formę zapowiada również Marcin Held. Polski geniusz parteru z dwoma szybkimi zwycięstwami na ACA potwierdził swoją klasę na poziomie światowym. Held zapomniał już o dość nieszczęśliwych okolicznościach jego przygody z UFC. Polak ma wielki potencjał, by zdobyć pas ACA.

Karol Celiński czeka na rewanż z Lukiem Barnattem, którego już raz pokonał większościową decyzją. Mimo niepowodzenia w pojedynku o pas wagi półciężkiej z Dovletdzhanem Yagshimuradovem nadal liczy się w czołówce wojowników tej kategorii. Luke Barnatt nie składa broni i nadal myśli o rewanżu. Karol Celiński będzie chciał jeszcze raz udowodnić, że zwycięstwo nie było przypadkiem. Do klatki wraca również doświadczony Daniel Omielańczuk ze swoją mocną stójką. Tym razem zawalczy z mocnym Evgenym Erokhinem.

Karta wstępna ACA 96? Jest na co popatrzeć

Podsumowanie konferencji prasowej przed ACA 96

11 pojedynków – tyle pojedynków liczy karta wstępna! To też trzeba zobaczyć. Po pierwsze, każdy pojedynek na poziomie, którego nie powstydziłaby się walka wieczoru jednej z mniejszych polskich organizacji. Po drugie, również tutaj nie zabraknie Polaków. Marcin Bandel zmierzy się z niepokonanym Arseniym Sultanovem. Radosław Paczuski, solidny polski kickbokser ma już za sobą debiut w MMA. Tym razem w swojej drugiej walce w klatce będzie chciał pokonać innego Polaka, Damiana Ostępa. Niezwykłe show na pewno dadzą Łukasz Rajewski i Bartosz Kopera. Niesamowita stójka Rajewskiego vs. przekrojowość Kopery? Trudno wytypować zwycięzcę. Obydwaj trzydziestolatkowie mają jeszcze czas by namieszać w ACA. Paweł Pawlak po porażce z Danielem Skibińskim na Babilon MMA tym razem obrał kierunek na ACA. Nie można zapomnieć, że to silny, solidny zawodnik z doświadczeniem zbieranym w UFC.

ACA 96 to prawdziwy dar! Świetny poziom w niskiej cenie!

Marcin Held ACA 96
Marcin Held

Nie wiesz, co robić w sobotni wieczór? Czy interesujesz się MMA, czy też nie, za śmieszną cenę niecałych 12 złotych będziesz mógł zobaczyć kilkanaście pojedynków, w tym starcia 10 polskich wojowników. Wygrają, czy przegrają, oczywiście to i tak będzie to nasz wieczór! Prawdziwa uczta MMA dla polskich kibiców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis